Ochrana osobních údajů

 
 

Budete platit dohromady, nebo zvlášť? Tuhle větu už v restauraci neuslyšíte! Zaplaťte svůj účet nebo jeho část jednoduše a pohodlně pomocí nové mobilní aplikace Qerko. Už nemusíte nic složitě rozpočítávat!

Zároveň se však nemusíte bát, že o vás nebudeme chtít slyšet v otázce zpracování osobních údajů. Níže si vám dovolujeme poskytnout obecné Zásady ochrany osobních údajů a Obecné podmínky služby Qerko.

Zapojte se do našeho věrnostního programu a sbírejte výhody! Čím více platíte Qerkem, tím více výhod získáváte zpátky. Například každou 5. pizzu za polovinu ve vybraných restauracích.

Připravili jsme pro Vás řadu výhod, které jistě oceníte. Abychom však milovníkům steaků neposílali slevu na bramborovo-quinoové karbanátky a vyznavačům japonské kuchyně nezobrazovali nabídku na zabijačkové hody, přistupujeme k personifikaci. Nabídky a výhody vytváříme na základě analýzy a zpracování osobních údajů k vašemu profilu a nákupnímu chování při využívání aplikace Qerko. Pro poskytování personifikovaných nabídek a výhod však potřebujeme váš souhlas. Jeho plné znění s informacemi ke zpracování osobních údajů naleznete níže, společně se zásadami ochrany osobních údajů. Věříme, že vám náš věrnostní program přijde k chuti!