Nadšený tým profesionálů,
díky kterým si placení v restauraci užijete.

Jsme Qerko a čteme se jako [:Kverko:]. Pomocí naší aplikace pomáháme dostat do gastronomie nové technologie a zpříjemnit hostům jejich návštěvu. A personálu trochu ulehčit. Jsme mladý start-up s velkými plány. Společně pracujeme, vzděláváme se a taky se bavíme. Při rozvoji našeho produktu sázíme na energické a talentované osobnosti, které tým tvoří.

Lukas-2.png
 
 

CEO

Lukáš Kovač

Lukáš je otcem celé myšlenky pohodlného placení a zároveň produktovým šéfem Qerka. Jeho cílem je vést firmu tak, aby pomohla co nejvíce zbourat zažité konvence v gastrosegmentu.

lukas@qerko.com

Sales-2.png
 
 

Head of sales

Jakub Dolanský

Jakub má bohaté zkušenosti s vedením sales oddělení, a tak u nás má za úkol společně se svým týmem rozšířit Qerko nejlépe do celého světa.

jakub.dolansky@qerko.com

Tel.: +420 607 058 771

Adnrea-2.png
 
 

Head of Marketing

Andrea Okáčová

Andrea má u nás pod palcem vše, co se týká marketingu a PR. Společně s kolegy dělá maximum pro to, aby o Qerku brzy věděli úplně všude.

andrea@qerko.com

Mila.png
 
 

CTO

Míla Mrvík

Míla se v Qerku stará o veškerý backend vývoj, aby vše fungovalo bezpečně a bez zádrhelů. Bez něho by Qerko neexistovalo.

mila@qerko.com

Perry.png
 
 

Engineering, Android development

Jan Dorazil

Vše, co se týká naší Android aplikace má u nás na starosti právě Honza. Díky jeho bohatým zkušenostem v oblasti vývoje a návrhu Android aplikací nám dává skvělé postřehy i pro rozvoj produktu.

honza@qerko.com

Roman.png
 
 

Engineering, iOS development

Roman Kantor

iOS appka Qerko je dílem právě Romana. Kromě iOS vývoje se zdokonaluje i v Javascript developmentu.

roman@qerko.com

viktor.png
 
 

Business Development Manager

Viktor Tecl

Viktor se v rámci Qerka stará o veškerá partnerství a jejich rozvoj. Ať už se jedná o projekty v gastronomii nebo hráče z retailu i e-commerce, Viktor je ten pravý člověk, na koho se můžete obrátit.

viktor.tecl@qerko.com