Až o 41 000 Kč
v tržbách navíc.

Jak to dělají úspěšné Qerko podniky?

Rectangle 8.png
Frame-11.png
 

O 41 000 Kč více na tržbách
0 205 otočených stolů měsíčně navíc
1027 plateb přes Qerko měsíčně
171 hodin ušetřeného času obsluhy


“Největší přínos Qerka vidíme v čase, který nám každý den šetří. Tak jako většina podniků máme aktuálně nedostatek personálu.”

QR kódy a promo samolepky jsou na stolech v Turnovské pivnici Waltrovka nalepené přesně podle manuálu a zákazníci si jich hned všimnou. Obsluha si dává pozor na to, aby nebyly kódy ničím zakryté. Dále jsme pro restauraci vyrobili informační plakát a stojánky na stoly, kterých si zákazníci hned všimnou.

Dělejte to jako Turnovská pivnice: Ukažte Qerko hostům

1

Ujistěte se, že máte QR kódy nalepené správně. Vše přehledně a jednoduše vysvětlujeme v našem manuálu.

2

Někdy se stane, že je QR kód zakrytý stojánkem s pivními tácky, příbory, nebo menu. Dbejte na to, aby QR kódy nebyly ničím zakryté.

3

Informujte své hosty o možnosti placení Qerkem: nálepka na dveřích, plakáty, nebo áčka na stolech.

4

Použijte další kanály a dejte svým hostům vědět, že u vás mohou zaplatit Qerkem. Doporučujeme zmínku na Instagramu, Facebooku a webu.

Potřebujete pomoci s viditelností Qerka ve vašem podniku? Jsme vám k dispozici na tel.: 277 277 945

Rectangle 9.png
Group 205-2.png
 

65 hodin ušetřeného času obsluhy
O 78 otočených stolů měsíčně navíc
O 8 500 Kč více na tržbách
O 10 % vyšší spropitné oproti terminálu


“Každý den nám Qerko ušetří neskutečné množství času během placení.”

V Malešické tvrzi si Qerko oblíbili. Obsluha velmi rychle pochopila, kolik času jí Qerko každý den ušetří a tak považují aplikaci za nejlepšího kamaráda na place. Občas Qerko doporučují svým hostům, aby nemuseli na zaplacení zbytečně čekat. Třešničkou na dortu je spropitné, které je až o 10% vyšší, než při platbě přes terminál.

Dělejte to jako Malešická tvrz: Zaškolte obsluhu

1

Investujte čas do proškolení obsluhy.

2

Ujistěte svoje servírky a číšníky, že se k nim spropitné z Qerka vždy dostane. Stejným způsobem, jako když hosté platí hotově nebo kartou.

3

Vysvětlete svému personálu, že mohou Qerko sami aktivně doporučit všem hostům. Vy ušetříte čas a hosté si nepokazí zážitek z návštěvy restaurace zdlouhavým placením na konci.

4

Podpořte svou obsluhu v používání aplikace Qerko obsluha. Mohou přes ní v reálném čase kontrolovat aktivitu u všech stolů a během svojí směny také sledovat navyšující se spropitné.

Potřebujete pomoci se školením obsluhy? Jsme vám k dispozici na tel.: 277 277 945

Rectangle 10.png
image 2.png
 

Téměř polovina zákazníků přijde znovu
813 plateb přes Qerko měsíčně
O 17 500 Kč více na tržbách


"Hlavní přínos Qerka pro náš podnik je úspora času pro personál v době obědů. Zákazníci platí svoje účty sami a personál se může věnovat ostatním zákazníkům.”

Do Tusto Titanium v Brně se hosté vrací pravidelně. Je to i díky tomu, že zde zákazníci sbírají návštěvy hned v rámci 3 nabídek najednou. Za každou 5. návštěvu mohou dostat kávu, za každou 10. návštěvu získají Mini tiramisu a za každou 15. návštěvu získají 20% slevu. Podobnou nabídku můžete jednoduše a zdarma nastavit ve vašem restaurant adminu i vy.

Dělejte to jako Tusto: Odměňte věrné zákazníky

1

Nastavte si věrnostní program jednoduše v restaurant adminu. Pokud budete potřebovat poradit, zavolejte svému account managerovi.

2

Vyberte pro své hosty správnou odměnu. Můžete jim dát slevu. Oblíbené jsou i malé pozornosti zdarma, jako káva či domácí zákusek.

3

Informujte svoje hosty o tom, co u vás mohou získat a jaké podmínky musí splnit. Osobně, na sociálních sítích, nebo na webu.

Potřebujete pomoci s věrnostním programem? Jsme vám k dispozici na tel.: 277 277 945