Plaťte Qerkem,
rychle a bezpečně.

Qerko umožňuje skutečně bezkontaktní platbu v restauraci, bistru či kavárně. Zaplaťte účet nebo jeho část bez nutnosti volat obsluhu a šetřete čas.

 

Plaťte Qerkem,
rychle a bezpečně.

Qerko umožňuje skutečně bezkontaktní platbu v restauraci, bistru či kavárně. Zaplaťte účet nebo jeho část bez nutnosti volat obsluhu a šetřete čas.

 
qerko_iphone_mockup3.png

Plaťte bezpečně
Žádné zadávání PIN do terminálu, žádné lovení drobných po kapsách. Platíte bezkontaktně bez nutnosti volat obsluhu.

Šetřete čas
Rozdělte si účet s přáteli, aniž byste museli stát ve frontě na baru. Každý zaplatí útratu přímo v aplikaci, bez asistence obsluhy.

Šetřete přírodu
Tištěné účtenky jsou minulost. Tu vaši vám pošleme do e-mailu ihned po zaplacení. Zbavme přírodu škodlivého termopapíru.
 
 
loyalty4.png
 

Sbírejte odměny prostě tím, že platíte

Využijte našeho unikátního věrnostního programu, díky kterému získáváte odměny jen za to, že platíte. Tyto odměny pak jednoduše uplatníte při placení. To vše bez asistence obsluhy.

 

Jak zaplatit Qerkem

qerko_iphone_mockup_howto1_small.png

1. Naskenujte QR kód
Ten najdete na stole v restauraci

qerko_iphone_mockup_howto2_small.png

2. Vyberte položky k placení
Z účtu vyberte vámi objednané položky

qerko_iphone_mockup_howto3_2.png

3. Zaplaťte a můžete jít!
Hotovo, obsluha byla informována

 
logo_prales_white_without_shadow.png

Méně zbytečných papírů, více radosti z přírody

Pokaždé, když zaplatíte aplikací Qerko , restaurace nemusí zbytečně tisknout účtenku z kasy ani terminálu. Účtenku Vám pošleme v digitální podobě na email. Navíc z každé takové platby přispějeme na projekt Green Life na záchranu a výkup deštných pralesů v Indonésii, největší suchozemskou přírodní „továrnu“ na kyslík.“

 
 

Peněženku nechte doma

Qerko podporuje nepřeberné množství platebních metod. Nahrajte si do aplikace své platební, stravenkové nebo věrnostní karty a plaťte s nimi ve vašich oblíbených restauracích.

 
 


Skvělá aplikace! Zkusil jsem to teď poprvý a musím říct, že to bylo extrémně jednoduchý. Zaplatil jsem a bez čekání odešel z restaurace.

MatyCZ93, AppStore


Skvělá aplikace, všichni koho znám si ji pochvalují. Jeden námět na zlepšení - dovolte psát slovní hodnocení i při 4 a 5 hvězdičkách. Ať může člověk pochválit, když bylo jídlo např. Extra dobré 😁

Nottakennickname54, AppStore


Už nechci platit jinak. Je to rychlý, přehledný, bez čekání na obsluhu, krásně to řeší dýško. Chtěl bych to v každý hospodě.

Honza Průša, AppStore