Qerko vám získá drahocenný čas navíc a spokojenější hosty

Chytré placení i objednávání bez čekání. Ať už na zahrádce s pár stolky na chodníku nebo uvnitř v restauraci, Qerko má řešení pro všechny.

 

Kasírování stolu nemůže být jednodušší


Ušetří obsluze až 5 hodin denně
Qerko vám pomůže při nedostatku personálu. Nenahradí obsluhu, ale usnadní ji práci a ušetří cenný čas, abyste vše zvládli i v menším počtu. Ušetřený čas pak můžete věnovat lepšímu servisu a péči o hosty.
 

Snadná a bezpečná platba od stolu
Hosté zaplatí účet sami pomocí QR kódu na stole, bez nutnosti volat obsluhu. To vše pro větší bezpečí hostů i vašeho personálu.
 

Až o 40 % vyšší spropitné
Spokojení hosté se vám rádi odmění bohatým spropitným. U Qerka až o 40 % vyšším než přes terminál.
 

“Největší přínos Qerka vidíme v čase, který nám každý den šetří. Tak jako většina podniků máme aktuálně nedostatek personálu.”

Turnovská pivnice Waltrovka

 

“Každý den nám Qerko ušetří neskutečné množství času během placení.”

Malešická tvrz

 

"Hlavní přínos Qerka je úspora času personálu v době obědů. Zákazníci platí svoje účty sami a personál se může věnovat ostatním zákazníkům.”

Pizzeria ristorante Tusto

 

S vaším Qerko e-shopem nepřijdete o jediného zákazníka.

Chcete obsloužit své zákazníky, i když zrovna nesedí u vás v podniku? Umožněte jim objednat oblíbené pokrmy pohodlně z domova přes e-shop. Jedním klikem aktivujete a prodáváte.

Qerko-Kiosek.png
 

Až o 10 % větší objednávky s Qerko kioskem

Zbavte se front a uvolněte ruce personálu. Nechte hosty objednat pohodlně přes aplikaci u stojanu s QR kódem s vaší nabídkou. Objednávku si pak už jen vyzvednou, jakmile jim dáte vědět, že je připravena.

 
loyalty-2.png
 

Nabídněte hostům věrnostní program, který je bude bavit

Zapomeňte na složitou administraci a papírové kartičky. S naším digitálním věrnostním programem můžete své věrné hosty odměnit klidně po každé platbě. Bez složitého nastavování, kontrolování a bez nutnosti asistence obsluhy. Co třeba káva nebo dezert zdarma? Motivujte je, ať se k vám vrací ještě častěji než dřív.

 
statistiky.png
 

Poznejte své hosty a jejich přání

Zpětná vazba přímo od vašich platících zákazníků? S Qerkem žádný problém. Data o chování hostů, jejich platbách a přáních můžete snadno přeměnit do marketingové kampaně s přesným zacílením a přesto se zachováním naprostého soukromí uživatelů.

 
objednavka.png
 

Rychlé objednávání přímo od stolu

Vaši hosté si mohou pohodlně sami doobjednat na otevřený účet, i když bude mít obsluha právě napilno u vedlejšího stolu. A pak už je jen na nich, jak a kdy svůj účet zaplatí.*

 
 

*Možnost objednávání závisí na vašem POS.

digimenu.png
 

Usnadněte hostům výběr z menu a nabídněte jim ho v digitální podobě

Díky Qerku můžete mít nyní vaši nabídku pro hosty i digitálně

Stačí mít na stole QR kód a vaši nabídku si host může přečíst ihned ve svém telefonu

 
 


Neomezujte se na jeden způsob platby

Přes Qerko může host zaplatit platební kartou, stravenkovou kartou nebo třeba pomocí Apple Pay. Nechte na nich, ať si vyberou sami.

 
uctenky223.jpg
 

Dejte sbohem tištěným účtenkám a výdajům za jejich tisk

Už vás nebaví denně vyhazovat pytle účtenek, které si nikdo nevzal, ale vy jste je stejně vytiskli? S Qerkem už to nemusíte řešit. Hosté dostanou digitální účtenku do e-mailu ihned po zaplacení a vy pomůžete šetřit přírodu od škodlivého termopapíru.

 
 
 

Žádné složité nastavování

Díky integraci s předními pokladními systémy můžete zavést Qerko ve svém podniku během chvilky.

 

Chcete Qerko, ale nenašli jste zde svůj pokladní systém?

Napište nám na sales@qerko.com a najdeme řešení.