stastny_cisnik.jpg
 

S Qerkem si uvolníte ruce a odnesete vyšší spropitné

Qerko je mobilní aplikace, která umožní vašim hostům zaplatit útratu přímo od stolu. Žádné dohromady nebo zvlášť, natož ve frontě u baru v plném podniku. A vy získáte více času na ještě lepší péči o hosty. A znáte to, spokojený host = vysoké spropitné.

 
qerko_iphone_mockup.jpg

Bezpečně, rychle a pohodlně
Neřešte baterky v terminálu, vypadávající signál, ani to, kolik lidí už ho mělo v ruce. Hosté zaplatí sami, plně bezdotykově pro větší bezpečí jich i vás.
 

Šetří váš čas
Zdlouhavé a pracné rozpočítávání účtu je minulostí. Už nemusíte čekat, až si host vzpomene, kolik měl vlastně piv nebo limonád.
 

Až o 40 % vyšší spropitné
Hosté při placení Qerkem na spropitném nešetří. Přijdete si na dýška až o 40 % vyšší než při platbě přes terminál.


 

 

Qerko je služba, kterou jsme vytvořili, aby pomohla nejen hostům, ale především obsluze. Během obědové špičky se z Qerka stane další kasírka, pomůže otočit stůl rychleji nebo také přijmout objednávku, když máte zrovna napilno u vedlejšího stolu. A především vám Qerko pomůže mít spokojenější hosty, kteří se vám odmění bohatým spropitným a opakovanými návštěvami.

 
 
tips.png

Spokojený host = vysoké dýško

V aplikaci je spropitné automaticky nastaveno na tradičních 10 %. A my víme, že spokojení hosté, kteří nemusí čekat na placení, to většinou nemění.

bigbrother.png

O placení máte stále přehled

Nemusíte se bát, že vám host uteče bez placení. Díky spárování Qerka s pokladnou ihned vidíte, že byl účet nebo jeho část zaplacen. A vy máte o starost s kasírováním méně.

waiter.png

Technologie pro snadnější práci

Aplikace Qerko vám ušetří práci a uvolní ruce. Už nemusíte přemýšlet, jak se rozdvojit, abyste stihli všechno na place. Teď můžete budovat lepší vztah s hosty.

 

Jak to funguje

qerko_iphone_mockup_howto1_small.png

1. Zákazník naskenuje QR kód

Ten najde na svém stole v restauraci.

qerko_iphone_mockup_howto2_small.png

2. Vybere položky k zaplacení a výši dýška

Poté, co si u vás objedná a vy položky zadáte do pokladny, vidí je u sebe na účtu a může je zaplatit.

qerko_iphone_mockup_howto3_small.png

3. Hotovo!

Po zaplacení dostanete upozornění do pokladny.

A co na Qerko říká samotná obsluha? 

 

Hodnocení 1