Spouštíme novou funkci Qerka - Přes okénko!

Funkci Přes okénko jsme plánovali spustit až později v tomto roce…leč současná situace zamíchala kartami, a tak jsme se rozhodli na nic nečekat. Díky Qerku si můžete nyní objednat i zaplatit jídlo ve vaší oblíbené restauraci. A pak si ho bez dlouhého čekání ve frontě vyzvednout.

Qerko_take_away_1.png

Jak to funguje?

Snadno! V naší aplikaci (App Store/Google Play), v záložce Kam zajít přepněte na sekci “Okénko”. Zobrazí se vám všechny podniky, které nabízí možnost okénkového výdeje. Zatím si můžete vybrat z denní nabídky na daný den. Vyberete si jídlo a počet porcí, následně pak čas vyzvednutí, potvrdíte platbu a hotovo.

V daný čas pro vás bude jídlo nachystáno. Restaurace o vás bude vědět a bude s vámi počítat. Pro vyzvednutí objednaného jídla sdělíte u okénka unikátní čtyřmístný kód, který najdete v e-mailu s potvrzením vaší objednávky a obsluha bude dobře vědět, jaká objednávka je právě ta vaše.

Kde všude funguje Qerko Přes okénko?

Nejsnadněji naleznete podniky nabízející Qerko Přes okénko přímo v aplikaci. Namátkou to jsou však podniky jako např. Bistro Moje místo, Potrefená husa Dejvice, Bistro Kostelní 16, Pizzerie Einstein, The Banker’s Bar, La Casa Blů, Klika Kitchen & Coffee a další rychle přibývají…

V čem je to tak super?

V Qerku se snažíme šetřit čas hostům i obsluze a nejinak je tomu i v tomto případě. Díky objednávce a zaplacení předem v aplikaci se u okénka už nemusíte nijak zdržovat. A díky výběru času vyzvednutí se nebudete zdržovat ve frontě. Ušetříte za rozvoz, minimalizujete kontakt s obsluhou a v neposlední řadě si před obědem, svačinou či večeří trošku protáhnete nohy a vyvětráte hlavu. K nezaplacení :)

Placení v restauraci, bistru či kavárně přes QR kódy je pro nás stále ta priorita číslo 1. Teď je však potřeba těmto podnikům pomoct překlenout se přes hodně náročné období. Protože všichni chceme, abychom do našich oblíbených restaurací mohli chodit i nadále, až se zase budou moct otevřít, že? Za objednávky Přes okénko si proto v Qerku nebereme od restaurací žádnou extra provizi, čímž alespoň trochu ulevíme podnikům s náklady.

Zatím jsme s objednáváním přímo přes aplikaci v první verzi, budeme proto rádi za vaši zpětnou vazbu, kdyby náhodou nebylo vše tip top.

Máte restauraci a chtěli byste ji přidat do našeho Okénka? Skvělé, vyplňte, prosím, náš kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Jste připraveni znovu otevřít svůj podnik? Moderní technologie vám s tím pomůžou

Next
Next

K udržitelnému životu vedou malé kroky