Qerko šetří čas i Lukáši Hejlíkovi

Před časem se k nám doneslo, že naši appku používá i Lukáš Hejlík. A to nám udělalo samozřejmě radost. Jeho Gastromapa je podle nás super věc a české gastroscéně hodně pomáhá.

A tak nás napadlo, jestli by nám Lukáš nechtěl trochu pomoct. Dostat Qerko víc mezi lidi i mezi samotné podniky. Napsali jsme mu, jestli by s námi nechtěl spolupracovat a on souhlasil. Protože mu Qerko dává smysl.

Koncem května jsme sešli v karlínském bistru Etapa, které vedou známí foodblogeři PG Foodies (jejich kořeněná míchaná vajíčka můžeme jedině doporučit!). A natočili s Lukášem video. O tom, jak Qerko šetří čas, a to jak hostům, tak samotným podnikům. A nejen to. Díky placení Qerkem se nemusí zbytečně tisknout účtenka, dostanete ji do mailu hned po zaplacení.

Lukáš se ve videu zhostil rovnou trojrole - hostů i obsluhy. A my budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám video líbí.

Samotné natáčení jsme si moc užili. A velký dík za něj patří i Petrovi, který celé video natočil a sestříhal. A také Adrianě za fotky.

A na závěr ještě pár fotek přímo z natáčení…

Chcete vědět, jak Qerko funguje? Přečtěte si tento článek.

Jaké výhody přináší Qerko restauracím, bistrům či kavárnám? To se dočtete tady.

Zajímá vás ještě cokoli dalšího? Mrkněte se na náš web, Facebook či Instagram nebo nám napište na info@qerko.com

Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Qerko a Edenred navázaly spolupráci

Next
Next

Qerko podniky - květen 2020