Qerko podniky - červen 2021

Měsíc červen lákal prostřednictvím hezčího počasí a začínajících dovolených ke gastronomickým výletům, posezení s přáteli na zahrádce a objevování podniků s jedinečnou atmosférou. Qerko nově najdete v celé řadě zajímavých restaurací. Na své si přijdou jak milovníci české kuchyně a oroseného piva, tak čerstvých salátů a šťavnatého masa z grilu. Podniky, kde nově působíme, jednoznačně stojí za návštěvu. Inspirujte se naším výběrem a vyražte na něco dobrého k snědku. 


Na Špeku Czech Restaurant, Pražská 1544, Vrchlabí

Na špeku.jpg

Restaurace s rodinou atmosférou láká na tradiční českou kuchyni nejen rodiny s dětmi, ale i turisty a motorkáře. Nachází se v samotném srdci Vrchlabí a navazuje na tradici Gurmán Restaurantu. Čeká vás bohaté každodenní menu doplněné o grilované dobroty a o sezónní nabídku. V restauraci Na Špeku prožijete nezapomenutelnou svatební hostinu, rodinnou oslavu a firemní večírek. V prostorách se staročeskou atmosférou se skvěle nají a pobaví až osmdesát hostů. Neposedné a živé děti vybijí energii na dětském hřišti. Rodiče si tak mohou na chvíli odpočinout a zrelaxovat se na pivní zahrádce nebo ve vnitřních prostorách restaurace. Vítáni jsou jednotlivci, páry i skupiny hostů!

Motorest Myslivna, Bílčice 55, Bílčice

Motorest myslivna.jpg

Motorkářské bandy, řidiči kamionů a výletníci v autech se posílí a osvěží před další cestou v Motorestu Myslivna. Vítání jsou všichni, kteří projíždějí kolem nebo sem míří cíleně za výbornými českými specialitami a zvěřinou. Rodinný podnik dává do svého provozu srdce a každému hostu věnuje náležitou pozornost. Spokojenost hostů je tu na první místě! Každý den si mohou hladoví strávníci vybrat z menu o osmi pokrmech nebo z menu se specialitami místní kuchyně. Motorest pojme až 130 osob. Je tak skvělým místem pro pořádání soukromých akcí. Přijedete hladoví a odjedete s plným břichem, výbornou náladou a krásnými vzpomínky na rodinný motorest.

Restaurace U Tří prasátek, Vinohradská 122, Praha 3

u tří prasátek.png

V restauraci vedené lidmi s vášní pro dobré jídlo a pití prožijete gastronomický zážitek. Pražská restaurace si zakládá na české kuchyni z kvalitních surovin a na nadstandardních službách. Hosté si pochutnají na tradičních českých jídlech. Je libo kachna se zelím, vepřová žebírka, tatarský biftek nebo utopenci? Nejlepší šéfkuchaři z širokého okolí vám připraví poctivá jídla z kvalitního českého masa, která chutnají jako od maminky. K výbornému jídlu vám zruční barmani natočí plzeňské pivo nebo připraví čerstvé limonády a koktejly. Přijďte si odpočinout s rodinou a s přáteli do útulného interiéru s profesionální obsluhou. Vzpomeňte si na tuto restauraci, až budete plánovat rodinnou oslavu, školní sraz nebo firemní akci.

Hrad Vildštejn, Pod Hradem 81, Skalná

hrad vildštejn.jpg

Stylová restaurace s tradiční českou kuchyní zasytí vaše hladové žaludky, a to od pondělí do neděle. V příjemném hradním prostředí vás čekají nevšední rytířské hody, speciality místní kuchyně a domácí uzenářské výrobky podle tradičních staročeských receptur. Místní šéfkuchaři vaří výtečná jídla ze surovin od lokálních dodavatelů a z vlastnoručně vyrobených uzenin. Naše babičky a prababičky by je za to pochválily! Přeneste se do doby rytířů a nasajte dávnou atmosféru v prostorách hradní restaurace. Zažeňte žízeň vychlazeným pivem a načerpejte energii z tradičních českých jídel v malém a velkém rytířském sálu. Dobová atmosféra restaurace je lákadlem stejně jako chutné české pokrmy.

Pizza & Pasta Factory – 28. Října 372/5, Staré Město

factory.jpg

Milovníci italského jídla uspokojí své chuťové buňky ve stylové pražské pizzerii, která se nachází v atraktivní lokalitě Starého Města. V letním období mohou hosté posedět na zahrádce s kapacitou 40 míst a při nepříznivém počasí v interiéru pizzerie s kapacitou 41 míst. Tato pizzerie je skvělým místem pro setkání s přáteli i pro pořádání narozeninových oslav a firemních akcí. Vyberte si originální italské pokrmy z týdenního obědového menu a postupně ochutnejte jídla ze stálého menu. Pizzerie se specializuje na středomořské pokrmy: saláty, pizzy a těstoviny, ale uspokojí i mlsné jazýčky originálními dezerty. K pokrmům vám číšníci přinesou prvotřídní vína, aperitivy a piva. V moderním prostředí pizzerie se přenesete do Itálie plné rozmanitých chutí a vůní. 

Krmelec – Na Vlašce 2065, Dobříš

krmelec vlaška.jpg

Stylová rodinná restaurace si váží každého hosta, který si k ní přišel s důvěrou zasytit hladový žaludek. Restaurace na okraji Dobříše má bez nadsázky nejlepší plzeňské pivo a nejpoctivější kuchyni ve městě. Pro své hosty má dveře otevřené každý den od 11. do 21. hodiny. Restaurace Krmelec přichystá návštěvníkům rozmanité tradiční české pokrmy, speciality z grilu a místní speciality, za kterými vyráží lidé z celého okolí. V kuchyni připravují kuchaři pokrmy z čerstvých surovin a nenajdete v ní žádné polotovary. Poseďte v příjemném prostředí restaurace nebo se osvěžte na přilehlé zahrádce. Krmelec poskytuje zázemí pro rodiny s dětmi, cyklisty a turisty a vítáni jsou všichni příchozí.Na další podniky se můžete těšit opět za měsíc.
Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Jak přilákat lidi na zahrádku restaurace?

Next
Next

10 věcí, které byste měli vědět o burgerech