Qerko podniky - únor 2021

Měsíc únor takřka opisoval lednový měsíc. Gastro podniky stále zůstávají plně uzavřené a fungují pouze s výdejními okénky. Všichni stále bojují a společně s námi dávají další možnosti jak hlavně v této době hostům zpříjemnit a zjednodušit objednávání. Zákazníci s aplikací šetří čas a zároveň i zamezí kontaktu při čekání ve frontách. Qerko aplikace umožňuje zákazníkům objednat si a zaplatit přímo z domova, po cestě z práce a nebo jen při procházkách ve své obci. Které podniky nabízejí jednoduché objednávání si můžete prohlédnout přímo v naší aplikaci. Výběr zajímavých podniků vám nyní opět rádi představíme.

Restaurace Pavlač, Masarykovo náměstí 41,  Škvorec, Praha-východ

pavlač.jpg

V části Prahy-východ v obci Škvorec můžeme navštívit restauraci, která je součástí objektu Statek u Prahy. Příjemné prostředí, možnost ubytování, krásné venkovní posezení a prostorná stodola, která je jak dělaná pro pořádání svateb i jiných eventů. Celý areál prošel tříletou rekonstrukcí, na kterou stálo za to si počkat. V dnešních dnech není možné v restauraci posedět ani uspořádat večírek, ale nebojte i zde si můžete objednat jídla z polední nabídky. Pokud bydlíte v okolí, není nic příjemnějšího než si objednat přes aplikaci a pro jídlo si jednoduše dojít.

K1 Steakhouse, Bubeníčkova 11, Brno-Židenice

K1.jpg

Na východ od statutárního města Brna můžete narazit na podnik, který se pyšní rozmanitou škálou pokrmů všeho druhu. Milovníci masa i salátů si zde najdou to své. Všechna jídla na jídelním lístku si můžete objednat jak telefonicky, tak přes aplikaci a vyzvednout u výdejního okénka. Pokud plánujete cestu přes Brno nebo jste usedlíky, tuto restauraci určitě navštivte nebo si alespoň užijte chutě jejich dobře připravených take away meníček.

 

Bee´s cafe & restaurant, Belgická 25/33, Praha 2

bees2.jpg

Designový interiér, krásná a klidná zahrádka v centru Prahy a k tomu neobvyklý kulinářský zážitek. Zní to opravdu lákavě a o to víc nás mrzí, že prostory nemůžete nyní navštívit. Co ale můžete vyzkoušet je objednání si ze stálého nebo denního menu. Restaurace si zakládá na čerstvých chutných a sezónních surovinách od domácích dodavatelů. Objednejte si a pro skvěle připravené jídlo si dojděte, počasí láká na příjemné procházky a proč si nezpříjemnit třeba dnešní oběd. 

Freší na pěší, Švehlova 633/10, Hradec Králové

fresh.jpg

Máte rádi zdravý životní styl a k tomu kvalitní stravu? Pokud jste z Hradce Králové, tak máte vyhráno. V místní salaterii máte možnost na výběr z mnoha chutných míchaných salátů a nebo si necháte připravit dle své chuti a priorit svůj vlastní. Na výběr máte z šedesáti surovin, které bistro vybírá pečlivě dle kvality. Zásady podniku hovoří za své. Dostanete kvalitní poctivou porci, která je připravována s láskou. Chuťové buňky navnadí masožravcům tak i stoprocentním býložravcům. A vše si můžete objednat opět přes aplikaci Qerko.  

Veroni Coffee & Chocolate, Gorkého, Brno

veroni.jpg

Srdečný přístup, usměvavý personál, domácí výroba dezertů, kvalitní káva a vlastní čokoláda. Pokud jste z Brna z okolí tohoto podniku, tak vám jej nemusíme ani představovat. Denně od 8:00 na vás čekají bohaté a chutné snídaně, ale samozřejmě si pochutnáte i na poledním menu, které si objednáte přímo v naší aplikaci a vyzvednete na místě. Až to situace dovolí, zarezervujte si s přáteli salonek nebo catering. A ne jen pro narozeninovou oslavu doporučujeme místo dortu objednání zákuskového candy baru. 

Malostranská beseda, Malostranské náměstí 35/21, Praha 1

beseda.jpg

Není místních, kteří by neznali Malostranskou besedu alespoň podle jména. V klubu se pravidelně pořádají koncerty a v restauraci si pochutnáte na jídle, které má základy v české kuchyni, na své si tu přijdou i hladoví milovníci piva. Jídelní lístek obsahuje nemalé množství jídel k pivu a malých pokrmů právě k pivu vhodných. A samozřejmě skvěle čepovaný tankový Pilsner Urquell. V době uzavření restaurací si můžete objednat telefonicky nebo přes Qerko z poledního meníčka a to od pondělí do pátku. Na výběr je vždy ze tří hlavních jídel a polévky. 

Na další podniky se opět můžete těšit za měsíc. 
Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Karlínské Bistro Etapa

Next
Next

Co pomáhá restauracím přežít a ne jen přežívat v těžkých dobách lockdownů