Qerko podniky - únor 2020

Únor bílí pole sílí a my v Qerku jsme posílili také :). Opět jsme se rozrostli o nemalé množství nových Qerko podniků. A jaké to například byly, vám ukážeme v našem pravidelném informačním blogu.

Staročeská krčma, V. P. Čkalova 935, Praha 6

staročeská krčma.jpg

Navštivte místo, které vás nadchne krásou a útulností staročeského stylu. V měsících jako je tento můžete posedět u krbu, ve kterém vám připraví šťavnatý stejk. V létě se můžete těšit na posezení ve stínu lípy. Můžete si pochutnat na tradičních českých jídlech, ale i mezinárodní kuchyni. Pokud váháte, kam v Praze poblíž Vítězného náměstí zajít, může to být pro vás ta pravá volba. Vyzkoušejte sami a určitě nám sdělte i své poznatky. 

Fabrika, Beckovského 2045, Havlíčkův Brod

fabrika.jpg

Bowling, koktejly, zábava a dobrá pizza, tak to je podnik Fabrika. Tuto restauraci jsme našli v srdci města Havlíčkův Brod. Toto město je významným dopravním uzlem a podle Járy Cimrmana se zde nachází střed Evropy. Pokud nejste z okolí, může se vám i lehko stát, že tudy budete jen projíždět. Proto si zapamatujte tento podnik a zajděte si třeba na pizzu, těstoviny, salát nebo jen polévku a dobrou kávu.  

Restaurace Beseder, Lihovarská 12, Praha 8

beseder.jpg

V tomto podniku vás nalákáme na středomořskou kuchyně, grilované masové speciality, piva z minipivovarů a pro nepivaře výběr z portugalských vín. Restaurace se nachází uvnitř multifunkčního areálu Balabenka Point a je přímo napojena na Galerii Hala C, kde probíhá řada kulturních akcí. Můžete si celý objekt restaurace pronajmout na soukromé akce až pro 150 hostů. Každý den pro vás připravují denní menu a pokud by se stalo, že vás nezaujme, tak stálé menu je nabité opravdovými hvězdami jídelního lístku.

Charlie’s 4est, Fillova 260/1, Brno-sever-Lesná

4est_5-1024x665.jpg

Na severu Brna se nachází část obce Lesná a v ní restaurace z úspěšného brněnského konceptu Charlie’s. Milovníky piva potěší nabídkou točeného piva Starobrno Medium přímo z tanku. Pro fajnšmekry mají připravenou širokou nabídku ginů, rumů a single malt whisky. Od dubna do října se můžete těšit na posezení s přáteli na letní terase. Přijďte i se svými ratolestmi a ochutnejte dětská jídla, českou gastronomii v moderním pojetí, speciality z grilu, čerstvé těstoviny či domácí dezerty. A pozor v nabídce naleznete i jídla veganská.

Pod Juliskou, Podbabská 1589/1, Praha 6

juliška.jpg

Jestli jste milovníky piva Gambrinus, tak to vám asi nemusíme představovat první originál Gambrinus koncept v Praze. Na čepu šest druhů piva. Z toho pět stálých piv - Gambrinus Nefiltrovaný ležák, Gambrinus Nepasterizovaný, Plzeňský Prazdroj, Kozel černý, Birell a na posledním čepu se střídají různá piva a pivní speciály. Restaurace vás okouzlí originálním designem, který vykouzlil útulný, čistý a moderní prostor. Jídelní lístek nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni s důrazem na kvalitu všech pokrmů, které jsou připraveny pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou použity žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla. A pokud nevíte, kam dát dětí. Vemte je s sebou! Restaurace pro ně připravuje typicky dětské pochoutky a nezapomněla ani na dětský koutek. V létě vás potěší zahrádka s kapacitou až 170 míst, která je umístěna v klidné části za budovou restaurace.

El Mágico Burgeer Pub, Chemická 953, Praha 4

el.jpg

Kam v okolí Jižního města s přáteli? Co takhle si zajít na burger a zabavit se na tanečním parketu. Nebo si zahrát stolní fotbálek a beer pong? Stálá nabídka stařených rumů a možnost zvolit jejich degustační nabídku. A co vás jistě mile potěší v těchto zimních měsících je vytápěná zahrádka s možností grilování.  A při rezervaci oslavy narozenin, láhev sektu jako pozornost podniku. No není to paráda? Tak neváhejte a vyrazte poznávat další Qerko podniky.


Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

9+1 tip na romantické restaurace, kde oslavit Valentýna

Next
Next

Qerko podniky - leden 2020