Qerko podniky - říjen 2019

Aplikaci Qerko můžete nalézt v čím dál větším počtu restaurací, kaváren a bister. A tak jsme si řekli, že by stálo za to vám každý měsíc vybrané podniky představit. Dát tip, kam můžete zajít a co si tam dobrého dát k jídlu či pití. A pak také zaplatit Qerkem. Snadno, rychle a bez čekání na účet. Tak jdeme na to?

NA KRÉTĚ, Milinovského 908, Hořovice

Na+Krete.jpg

První podnik, kde jste mohli zaplatit pomocí aplikace Qerko. Na Krétě je moderní česká hospoda, kde čepují dobré pivo a k tomu dobře vaří. V dnešní podobě funguje restaurace od prosince 2016, kdy byla po rozsáhle rekonstrukci znovuotevřena. Z nabídky si vyberou jak milovníci masa či ryb, tak příznivci vegetariánské kuchyně. A pro děti se tam také něco dobrého vždy najde. A co se týče piva, můžete si vybrat z několika druhů. Ideální zastávka cestou na výlet do Brd nebo na hrady Točník a Žebrák.

PIVOVAR VOLT, Palackého 2302/28, Jablonec n. Nisou

Restaurace+Volt.jpg

Jablonecký minipivovar Volt navazuje na bohatou historii jabloneckého vaření piva (svého času se jednalo o jeden z největších pivovarů v zemi!) a rozšiřuje nabídku pivních speciálů malých českých pivovarů.

Můžete si vybrat mezi pivnicí a grill restaurantem, přičemž v obojím se dobře napijete i najíte. Grill restaurant nabízí polední menu, za pěkného počasí i na terase. Otevřeno mají od úterý do neděle, ve všední dny od 11 do 14 a od 17 do 21 hodin, o víkendech od 12 do 22 hodin.

Cukrárna Alchymista, Jana Zajíce 7, Praha 7 - Letná

Alchymista.jpg

Milovníkům sladkého určitě radost tato letenská cukrárna s krásnou zahrádkou. Výběrová káva, domácí dorty v útulném prostředí. A nechybí ani muzeum kávy. A nyní i s novým menu. 

Kavárna Kočičí, Křižíkova 22, Praha 8 - Karlín

Kavarna+kocici_2.jpeg

V další kavárně si přijdou na své milovníci koček. Rodinná kočičí kavárna vznikla jako relaxační místo pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu města ve společnosti kočičího vrnění. Káva Doubleshot, vegetariánská kuchyně a domácí koláče a zákusky dle denní nabídky. Ideální příležitost k netradičnímu kavárenskému zážitku. 

YOLO Karlín, Pernerova 42, Praha 8 - Karlín

yolo+karlin.jpg

A v Karlíně ještě chvíli zůstaneme. YOLO Karlín je bistro, kde vaří sezonně, lehce a kvalitně. Zkratka YOLO znamená “You Only Live Once”, takže zde není prostor na polotovary. Ještě zajímavější je zdejší cashless koncept. Platit můžete kartou, pomocí platebního automatu nebo samozřejmě s naší aplikací Qerko :)


Radegastovna Kolbenka, Kolbenova 16, Praha 9

Radegastovna+Kolbenka.jpg

Pivo Radegast z tanku, menší jídla k pivu a taky ta velká na pořádný hlad. Hovězí žebra, krkovice, burgery. Ale také strapačky nebo bramborové knedlíky plněné uzeným. Podnik pod dohledem samotného boha Radegasta do industriální části Prahy nepochybně dobře zapadá. 

Restaurace Zubajda, Zubatého 3, Praha 5 - Smíchov

Zubajda.jpg

Na druhé straně řeky najdete plzeňskou hospodu odkazující na tradice českých hospod s kvalitním pivem a jídlem. Kuchyně je zde nejen česká, ale i mezinárodní. Pokud jste na steaky a burgery, přijdete si v Zubajdě na své. A to nejen večer, ale i přes oběd, kdy si můžete vybírat z výhodných meníček a rozšířené nabídky.

Kofi - Kofi, Brno, Praha

Zatím na sedmi místech této pojízdné kavárny můžete vyzkoušet zaplatit pomocí Qerko aplikace. Původně brněnské Kofi-Kofi dnes najdete i v Praze, Plzni a Znojmu. Ideální možnost dát si kvalitní kávu, když nemáte příliš času nazbyt, ale nechcete se odbýt kávou z automatu. A navíc si můžete vždy dát nějakou speciální kávovou nabídku. Teď na podzim třeba ginger latté.

Bistro Kostelní16, Kostelní 16, Praha 7 - Letná

Kostelni16.jpg

Rodinný podnik, kde se snoubí láska k jídlu s láskou k cestování. Osobní zkušenosti z cest a rozličné kulturní zázemí všech v Bistru dává základ pro rozmanitou a hravou autentickou kuchyni. Recepty, které tu vznikají jsou inspirovány chutěmi, které zažili a posbírali, aby je teď předali dál. Zajít si můžete na snídani či v sobotu na brunch, oběd i večeři. A určitě nevynechejte příležitost dát si některý z pokrmů připravovaný na španělském Pira grilu. Nebudete litovat.

A to je pro dnešek vše. Ale nebojte, brzy vám představíme další zajímavé podniky.

Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Jak Qerko appka funguje?