Qerko podniky - prosinec 2020

Ani měsíc prosinec nebyl pro gastro podniky příliš příznivý. I když na pár dní měli všichni milovníci jídla a pití ohromnou radost a od 3. prosince brali své oblíbené podniky útokem. Tak tyto příjemné chvilky netrvaly dlouho a podniky se o půlnoci dne 18. prosince opět zavřely. My s Qerkem jsme se stále věnovali rozšiřování zcela bezkontaktních plateb, které jsou spojené s ještě lepším restauračním zážitkem. Výběr podniků kde jsme se nově objevili v posledním měsíci roku se můžete dočíst dále. 

Scéna Kroměříž, Tovačovského 2828, Kroměříž

scéna.jpg

Krásné město Kroměříž, které je součástí Zlínského kraje, nadchlo nemalé množství cestovatelů. Máte rádi krásnou přírodu nebo památky? Tak tohle je ten správný směr, kudy se vydat. My s Qerkem jsme tu byli také a to v restauraci s kavárnou Scéna. Zde si přijdou na své jedlíci, kavárníci i bowlingoví sportovci. Bowling bar je o kapacitě 80 míst. Je rozdělen na restauraci s barem a sportovní část. Rodiny s dětmi ocení ohrádku, kde si můžou ratolesti pohrát. K tomu všemu si zde můžete dopřát míchané nápoje  a spoustu dalších zajímavých drinků. Restaurace vám nabízí pořádání oslav, večírků a svateb bez jakéhokoliv nájmu. Na jaře můžete posedět v zastřešené nekuřácké terase. Pro kuřáky a milovníky kávy je součástí kavárny kuřácká terasa. V kavárně si kromě výborné kávy pochutnáte na dortech i moravských vínech z Valtic. Neváhejte a hned jak to bude možné, vydejte se směr Kroměříž a navštivte tento sympatický podnik a krásy města Kroměříž.

District 5, Havlíčkova 292/1, Hradec Králové

distr.jpg

Jste milovníky deskových her? Tak to vám musíme představit tento podnik. V Hradci Králové v podniku District 5 mají k zapůjčení více jak 200 deskových a společenských her. Bar pravidelně organizuje hry, kvízy a kulturní akce. Při hře si můžete objednat sušené maso, zapečené snacky, na výběr je i z kvalitních sýru a zákusky ke kávě jsou samozřejmostí. Vínomilci ocení možnosti vína, pro pivaře je na čepu Hradecký Klenot a ani na milovníky kávy se nevzpomnělo. Hned jak to bude možné podnik navštivte. Vezměte své přátele, kolegy či rodinou a užijte si den plný her. A kdo zatím nenašel zálibu v hraní, možná je načase to změnit :)

Kafírnictví Tvoje dílna, Palackého náměstí 510/9, Kutná Hora

tvoje.jpg

Rádi tvoříte, ale zároveň byste si u  toho opravdu odpočinuli? Příprava stolu, nebo jeho úklid vám trochu kazí požitek z pěkně strávených chvílí. Dokážete si představit, že byste přišli do podniku, objednali si svou oblíbenou kávu a prostě začali vyrábět? Zdá se vám to jako sen? Ale není. V kavárně s dílnou je vše možné. Můžete si zde vychutnat den plný tvoření. Dát si kávu, namalovat krásné vzory na keramické polotovary, vyrobit dekorace z papíru, dřeva a jiných materiálů. Přijďte si dopřát dlouhé chvíle strávené tvořivým relaxem do Kutné Hory. Přejeme si, aby podniky mohly co nejdříve otevřít a tento sen se stal skutečností.

VietFood, Jindřišská 10, Praha 1

viet.jpg

Kouzlo vietnamské kuchyně a kvalitní příprava, která zachová jídla co nejčerstvější a s přírodní chutí. To najdete ve VietFood v Jindřišské ulici. Vietnamská jídla jsou velmi chuťově výrazná, ale zachovávají si nízký obsah tuku a sacharidů. Jídla obsahují z velké části, zeleninu, bylinky a maso. Patří mezi nejzdravější pokrmy světa. Kromě masových jídel, zde najdete množství buddhistických a vegetariánských pokrmů. Tahle restaurace opravdu stojí za to, příjemný interiér vašim chuťovým buňkám ještě přidá. Doufejme, že to nebude trvat dlouho a budeme moci posedět třeba nad klasikou jako je Bun Bo Nam Bo. 

Juice Me Baby, Ve Smečkách 22, Praha 1

juic.jpg

Spirit bistro a kafe, tak to je Juice Me baby, které najdete v centru Prahy. Zde se snoubí kvalitní jídlo a face spa. To vše pro rozvoj zdravého a šťastného života. Jejich slova hovoří za vše. “Věříme ve vyváženou výživu stejně, jako věříme v používání pouze těch nejlepších ingrediencí k přípravě skvělých jídel. Naše produkty jsou ryzí po všech stránkách. Zdraví nikdy nechutnalo tak dobře.“ V bistru si můžete vychutnat širokou nabídku organických čerstvých džusů  a smoothies, tak zdravých a prospěšných jídel, raw pokrmů, fair trade kávy a čajů. Můžete si dát zdravé snídaně ale i chutné svačiny či obědy. Vybere si každý od vegetariána, vegana, raw-food strávníka, přes bezlepkové dietáře. 


Podniků, kde jsme Qerko spustili bylo samozřejmě více, ale jejich poznávání už necháme jen na vás :). Na lednové podniky se ale můžete opět těšit za měsíc.Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Kouzlo hor na talíři

Next
Next

Jak mohou restaurace podpořit loajalitu zákazníků a vytvořit si štamgasty?