Qerko podniky - listopad 2020

Měsíc listopad nepatřil v pohostinství mezi dobré měsíce. Uzavření všech gastropodniků z důvodu pandemie Covd-19 bylo pro mnohé velmi těžké. Podniky mohly mít otevřená pouze výdejová okénka. Mnozí z nich neváhali a začali využívati i bezpečné okénkové Qerko platby a společně s námi se připravovali na znovu otevření. Které podniky jsme obohatili o QR kódy tentokrát?

Plzeňka Opava, Rybářská 2, Opava

plzeňka opava.jpg

Naše opavské Qerko podniky se rozšířili o další a to plzeňskou pivnici s krásným interiérem, výborným pivem (oceněným hvězdou sládků) a pořádanými sportovními přenosy z celého světa. Během nouzového stavu se Plzeňka pro vás držela a hbytě rozvážela obědová meny. Na čepu se zde můžete každý měsíc těšit na nové pivo z Volby sládků. V této pivnici vám natočí dle libosti hladinku, šnyt i mlíko. Tato restaurace je vhodná nejen pro milovníky piva, ale i dobrého jídla. Zajděte s rodinou, přáteli a uspořádejte firemní večírek. Prostorná restaurace nabízí 120 míst, salonek s kapacitou 70 míst a venkovní terasu. 

Radegastovna U Švejka, Dukelská 993, Třinec

radegastovna u švejka.jpg

Tento měsíc jsme se opravdu v Moravskoslezském kraji zdrželi a z Opavy jsme docestovali do města Třinec. Zde jsme Qerko spustili pro jednu z pro tento kraj typických Radegastovnen. Pořádné jídlo, tankové pivo a sílu originálního prostředí naleznete v Radegastovně u Švejka. Recenze opravdu lákají  “Vše naprosto v pořádku, pizza parádní, pivo a kofola výborné. Obsluha dokonalá a prostředí pěkné.” Takže nečekejte dlouho od 3. prosince mají provozovny opět zelenou, nejvyšší čas zajít na pořádné pivo a jídlo.

Radegastovna na náměstí, Masarykovo Náměstí 13, Ostrava

radegastovna na náměstí.jpg

V Moravskoslezském kraji se ještě zdržíme a představíme vám dva nové Qerko přírůstky. Prvním je opět koncept od Radegastu. Jak jinak než v Ostravě se můžete těšit z tankového hořkého piva, originálního a tak typického prostředí pro Rdegast a pořádného jídla. Zajděte si na obědové menu nebo večer na dobře natočené pivo a dobré jídlo. Farmářské hranolky, nachos, tatarák a spoustu dalších dobrot už na vás čekají. 

Restaurace Palouk, Vítězná 2, Ostrava 

Palouk.jpg

Pokud budete mít chuť přejít z pivní klasiky, tak se přesuňte z Ostravského Masarykova náměstí kousíček do ulice Vítězná. Zde na vás čekají piva z malých pivovarů. Hned při vstupu vás zaujme příjemný a prostorný interiér. Restaurace nabízí možnost oslav a soukromých akcí. K dispozici je salonek s kapacitou 40 míst nebo restaurace s další možností 100 hostů. Heslo restaurace hovoří za vše - Přijď si vyhodit z kopýtka! Skočíme spolu na jedno, něco k tomu zobnem a domů půjdeme po čtyřech.

U Foksů, U Pumpy 443, Kaznějov

Restauraci u Foksů najdete při cestě do Plzeňského kraje. Také se vám stává, že se nedokážete shodnout, kam na jídlo? Tak zde by se vám mohlo zadařit. Výběr z burgeru, tex-mex pokrmů, pizzy nebo klasika jakou je řízek a smažák. Rozmanitý výběr, tak to by mohla být trefa do černého. A pozor, jestli jste z okolí, rozvoz jen za 50,- a s objednávkou nad 500,- zcela zdarma!

Charlie’s Coffee & Garden, Malé Valy 1705/21, Nymburk

charlies.jpg

Tato rodinná kavárna se nachází ve městě, kde se dle básníka Bohumila Hrabala zastavil čas. Pečou domácí sladké i slané koláče, vaří vlastní sirupy do limonád, spolupracují s menšími českými firmami, které jim dodávají třeba český mošt, pivo nebo víno. Kavárna pro svou výtečnou kávu používá jen kvalitní výběrová zrna. Do tohoto podniku si můžete zajít ne jen na kávu a něco malého, ale třeba na snídaňové menu nebo odpolední polévku či toust. Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Steak, jak má být, vás nemusí připravit o půl výplaty

Next
Next

Zpětná vazba zákazníků je pro restaurace klíčová