Qerko podniky - listopad 2019

S novým měsícem zde máme i novou várku podniků, ve kterých můžete zaplatit s aplikací Qerko. 


Automat Churchill, Italská 2581/67, Praha 2 - Vinohrady

Automat Churchill je jedna z našich novinek. Restaurace ze skupiny Perfect Canteen & Catering by Filip Sajler se nachází na pražských Vinohradech a od ostatních restaurací se liší zejména svojí automatizací. U vstupu dostanete konzumační kartu, na kterou si nahrajete veškeré jídlo a pití. A u východu pak zaplatíte v platebním automatu. Anebo si naskenujete QR kód z vaší karty a zaplatíte pomocí Qerko aplikace. Takže žádné čekání na účet, žádné fronty u pokladny. Vybírat si můžete z hotových jídel i z a-la-carte menu. Pokud tedy pracujete poblíž, je Automat Churchill dobrou volbou pro rychlý, ale chutný oběd.

Pivo Karlín, Pernerova 691/42, Praha 8 - Karlín

Pivo+Karlin_2.jpg

Jak sám název napovídá, tuto restauraci naleznete v uprostřed Karlína. Podnik se zaměřuje na steaky, a to z vepřového masa. K tomu pivo z vlastního karlínského minipivovaru a máte ideální místo na to jedno (dvě, tři…) po práci, pracovní oběd či večeři před koncertem v nedalekém Forum Karlín. Kapacita restaurace je 200 míst, pokud plánujete větší akci - firemní, či rodinnou - sem se určitě vejdete. Otevřeno mají od pondělí do soboty, od 11 do 24 hodin.

Pijezpi, Americká 38, Plzeň

Pijezpu.jpg

Oblíbený plzeňský podnik ze skupiny Hospodska funguje již od roku 2011. Podnik se profiluje jako hospoda a bar zároveň, spojuje kvalitní gastronomii s dobrým vínem a koktejly. Tato kombinace dává dohromady místo pro příjemně strávený večer. Koncem letošního léta restaurace oznámila, že v následujících měsících bude pracovat na změně konceptu, a tak jsme v Qerku sami zvědaví, jak to dopadne. A určitě si to pak nenecháme ujít.

Café Kafata, Osadní 644/25, Praha 7 - Holešovice

Přímo v srdci Holešovic najdete příjemné bistro jménem Kafata. Otevřeno mají v týdnu již od 7 hodin ráno, takže ranní ptáčata si přijdou na své v široké nabídce snídaní sladkých i slaných. V průběhu dne si můžete naopak dát saláty nebo menší jídla ze studené kuchyně. Nebo si sem zajděte na skleničku po práci. 

La Casa Blů, Kozí 857/15, Praha 1 - Staré Město

Ikonický podnik umístěný na Starém městě funguje již od roku 1996, kdy ho založil chillský Pražák Jorge Zúňiga Pavlov. Pro věkovou kategorii 30+ tento podnik není třeba představovat, nejvíce se proslavil v kultovním filmu Samotáři a od té doby patří mezi stálice pražské gastronomické scény orientované směr Latinská Amerika. Pokud jste fanoušky latinskoamerické kultury, je to místo určené právě pro vás.

Výčep Tábor, Žižkovo náměstí 18, Tábor

výčeptýbor37893162_1901681956566120_7705021254276743168_o.jpg

Tábor je město gastronomicky vzkvétající a Výčep zaslouženě k těm nejlepším ve městě patří. Pivnice v historickém centru Tábora je postavena na lokálních surovinách. Pivo z místního minipivovaru Obora, který používá k výrobě piva z převážné většiny vlastní chmel. Jednotlivé druhy si můžete vychutnat i v rámci degustačního prkénka. A to samé platí i o jídle. Gothaj s cibulí či klobásy od Lišky a sýry z Bláhova dvora. Tak co, už vyrážíte na výlet do Tábora? :)

Black Sheep Café, Mánesova 36, Praha 2 - Vinohrady

blacksheepcafe_2.jpg

Na první pohled nenápadná kavárna se nachází kousek od rušného náměstí Jiřího z Poděbrad. Je ideálním místem pro pracovní schůzku nebo když jen potřebujete klid na práci, ale chcete si u toho dát dobrou kávu nebo čaj. A odpoledne kávu vyměnit za skleničku dobrého vína. A k jidlu polévky, quiche, sendviče či něco sladkého.

Vinohradská tělocvična, Polská 2400/1A, Praha 2 - Vinohrady

vinohradska_telocvicna.jpg

A na Vinohradech ještě zůstaneme, protože tato restaurace se nachází přímo v prostorách vinohradského Sokola. A je tedy častým útočištěm sportovců, ale i ostatních návštěvníků Riegrových sadů. Ze stálé nabídky si můžete vybrat třeba hovězí steaky či burgery a v týdnu si zajisté vyberete z poledního menu.  A na závěr perlička - pár týdnů zpět se ve zdejších interiérech natáčel nový film o Emilu Zátopkovi ;)

Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Kam na vánoční trhy?

Next
Next

Co Qerko přináší restauracím?