Qerko podniky - leden 2021

Leden byl měsíc stále trvajících lockdownů, ale i novinek v appce, které umožňují spojit tak trochu sportování s jídlem. Pro restaourace jsme nastavili novou službu jídlo s sebou. Podívejte se do své aplikace a zjistěte zda vaše oblíbená Qerko restaurace službu využívá a u kterých dalších podniků můžete jídlo vyzvednout.  Pak už jen stačí vybrat z aktuální nabídky, zaplatit Qerko appkou a vyčkat na informaci s časem vyzvednutí. Pro jídlo se krásně projdete a uděláte něco pro sebe a ještě ušetříte za dovážku :). Kromě nové služby jsme Qerko spustili i v dalších nových podnicích v rámci celé republiky.

Restaurace U Trávníčka, Brněnská 308, Modřice

u travníčka.jpg

Restaurace U Trávníčka je součástí útulného nově zrekonstruovaného penzionu. Pokud nebydlíte v okolí Brna, abyste mohli vyzkoušet místní gastronomii, můžete zvolit výlet s ubytováním (tedy hned jak to současná situace dovolí). Restaurace nabízí od pondělí do pátku polední menu a vždy jedno dietní jídlo. A to se přeci jen s příchodem nového roku hodí. Restaurace má venkovní posezení a pro děti je zde hřiště s prolézačkami, houpačkou a skluzavkou. 

Dim Sum Spot, Milady Horákové 806/29, Praha 7

dim su.jpg

Knedlíčky, knedlíčky, knedlíčky. Kdo jste ještě nezkusil hurá na ně. Čínské knedlíčky s vepřovým, houbami, chilli,  habanero, kachní knedlíčky i veganské a smažené. Spousty dalších variací na tyto dobroty najdete na Praze 7. Jídlo si můžete objednat i přes Qerko appku a s knedlíčky se projít třeba do Letenských sadů nebo Stromovky. 

Galerie Café Loket, T. G. Masaryka 32/36, Loket

cafe loket.jpg

Cukrárna s možností dortů, dortíčků a zákusků na objednávku. I v době lock downu mají spousty sladkých kousků na okénku. Mrkvový dort, cheesecake, ovocný, tvarohovo povidlový, makový dort, brownies a denní speciality. V zimní sezóně na vás čeká kurkumové latté, které stojí za vyzkoušení. A nezapomeňte si přikoupit loketské perníčky, které jsou vyráběny dle původní receptury. 

Expedice Hanácká restaurace, Potoční 1429/13, Šternberk

ex.jpg

V Olomouckém kraji v krásném městě Šternberk můžete navštívit výdejové okénko a vyzkoušet místní polední a odpolední meníčka zaměřená na moderní českou kuchyni s důrazem na lokální hanácká jídla. A hned jak to bude možné zajděte posedět i do restaurace. K posezení můžete v letních dnech využít příjemnou a klidnou zahrádku v blízkosti potoka. 

Black Kale Superfood Bar, Smetanovo nám. 10, Moravská Ostrava

blackkale.jpg

Raw, vegan, vegetarian, bezmasá fresh restaurace, tak to je Black Kale Superfood Bar. Veškerá jídla a nápoje připravují výhradně z rostlinných ingrediencí. Pro dodržení kvality je pro restauraci důležité si téměř vše připravovat sami, od vlastní raw čokolády, přes slané dipy do jídel, bezlepkové směsi na palačinky, čerstvě namletou mouku na pizzu, až po domácí hranolky a housky do burgerů. V letních dnech se můžete těšit na posezení na zahrádce, a pro děti je připraven hrací koutek. Hned jak restaurace bude moci otevřít své prostory, neváhejte a vyzkoušejte nové možnosti zdravého stravování. 


Na další vybrané Qerko podniky se můžete opět těšit za měsíc. 

Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Dopad pandemie a vládních opatření na restaurace a gastro podniky

Next
Next

Reklamace jídla v restauraci je nepříjemná, ale neměli bychom se jí bát