Qerko podniky - leden 2020

S novým rokem je tu i nová várka restaurací po celé České republice, ve kterých potkáte Qerko. 

CÔDÔ Vietnamese deli & Sushi bar - Palackého 642/13, Olomouc

Codo+Olomouc.jpg

Asijská fusion restaurace v Olomouci nabízí pokrmy z řady asijských států. Na výběr máte kuchyni vietnamskou, thajskou či korejskou, případně japonskou. Vaří zde v době obědů od 11:30 do 15:00 a pak až od 16:30 do 21:00. Qerkem zaplatíte v pobočce na Palackého.

U Holečků - Libocká 268, Praha 6 - Liboc

U+holecku.jpg

Bydlíte na Petřinách nebo chodíte rádi do obory Hvězda? Pokud vám tam někdy vyhládne, můžete zajít na oběd či večeři do Restaurace U Holečků. Příznivci české kuchyně si určitě přijdou na své. Nechybí týdenní nabídka, stálé a ani víkendové menu. Podnik se zaměřuje spíše na milovníky masitých pokrmů, vegetariáni si mohou dát smažený či pastevecký sýr nebo grilovanou zeleninu. A v létě si můžete užít příjemnou zahrádku ve stínu stromů.

Spojka Karlín - Pernerova 697/35, Praha 8 - Karlín

spojka.jpg

Jak už sám název napovídá, podnik chce lidi spojovat, a to jídlem. Lidi s rozličnými chutěmi, ať už jsou to milovníci masa, vegetariáni či vegani. Všechny skupiny si zde vyberou a dobře se nají. Krásný interiér ještě prohloubí příjemný zážitek. Do Spojky můžete zajít na snídani, oběd či večeři. Samozřejmě nechybí ani polední nabídka.

P.S. O víkendech můžete snídat od rána až do 16 hodin ;)

Kafe Petro - Petrohradská 13, Praha 10 - Vršovice

kafepetro.jpg

Podnik vznikl v prostorech bývalé čokoládovny, kde Petrohradská kolektiv organizuje kulturní program a platformu pro mladé umění. A od května 2019 je zde i kavárna. Pokud budete mít cestu například na Finanční úřad pro Prahu 4 nebo 10, skočte si sem pro nějaké to osvěžení. 

Rizzotti - Spojovací 677, Králův Dvůr

rizzoti.jpg

Pokud pojedete po D5 a přepadne vás hlad, zkuste se zastavit v Králově Dvoře v nově otevřené restauraci Rizzotti. Dříve menší podnik nabízející prosecco, kávu a drobné pochutiny se koncem roku 2019 proměnil v plnohodnotnou restauraci nabízející italskou kuchyni plná čerstvých ingrediencí, bylinek a rodinných receptů. Berounsko má tak rozhodně podnik hodný návštěvy.

Hadog burgers & hotdogs - Sokolovská 379/204, Praha 8, Husova tř. 16, České Budějovice, Úvoz 120, Brno

hadog+praha.jpg

Burgery, hotdogy...je to něco pro vás? Hovězí maso od místního řezníka, pečivo z rodinné pekárny a vlastní omáčky. Všechny burgery jsou navíc k dostání s bezlepkovou bulkou. Kam na burger zajdete si můžete vybrat ze tří možností - do Prahy, Brna či Českých Budějovic. 

Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Qerko podniky - únor 2020

Next
Next

Qerko podniky - prosinec 2019