Qerko podniky - květen 2021

Měsíc květen byl pro gastropodniky velmi zásadním. Dne 17. května se poprvé po několika měsíčním fungování výhradně přes rozvážku a okénka, otevřely zahrádky. Ne jen zaměstnanci, ale i hosté tento den netrpělivě vyhlíželi. Ještě ten samý měsíc a to k 31. květnu se otevřely i vnitřní prostory podniků. Stále jsou zavedena určitá opatření a omezení, ale už ta možnost že podniky mohou alespoň v tomto režimu fungovat je báječná. A co nového se událo u nás? Qerko jsme spouštěli v jednom podniku za druhým. Poptávka byla a je neuvěřitelná. Podniky, ve kterých se objevujeme jsou skvělé. A výběr z nich vám teď rádi představíme.

Restaurace Vyhlídka, Okružní 5491, Zlín

IMG_0560.jpg

Uzená žebra, ryby, kuřata přímo z vlastní udírny. Moderní česká gastronomie. V restauraci si můžete pochutnat, jak na zvýhodněném poledním menu, tak v čase od 11:00 do 22:00 na celé nabídce, která vypadá opravdu lákavě. Restaurace Vyhlídka se nachází v krásném městě Zlín. Kdo je z okolí, určitě už zavítal. Pokud budete mít cestu na východ Moravy, tak se musíte také stavit, čeká vás ne jen výtečné jídlo, ale i příjemný interiér a hlavně teď v létě zahrádka. 

Kolkovna, Praha a Brno

Kokovna.jpg

Kolkovna Dock Qerko přivítala již v červenci minulého roku. Nově se naše aplikace po dlouhém lockdownu spřátelila s dalšími provozovnami, které do sítě Kolkoven patří a je to báječné. Koncept Kolkoven je přátelský, gastronomie je špičková a my Kolkovny prostě zbožňujeme :) A jaké Kolkovny to jsou? Jen v Praze je to Kolkovna V Kolkovně, Celnice, Olympia, Budějovická, Argentinská a Stodůlky. V Brně Stopkova Plzeňská pivnice a vrátíme se zpět do Prahy kde v OC Harfa vás se skvělou pizzou a těstovinami přivítá restaurace Aroma. Pokud jste v žádné ze zmíněných restaurací ještě nebyli, tak vyrazte hned jak budete mít chuť na setkání s přáteli, hlad a nebo žízeň na skvělé pivo či jiný drink.

Vozovna Stromovka, Královská obora 2, Praha 7

vozovna Blog.jpg

Prostory bývalé vozovny tramvaj ve spojení s největším parkem v Praze a báječnými pokrmy, no nezní to skvěle? Jídlo vypadá krásně, ale co je ještě krásnější je okolí restaurace. Prostory Královské obory, zeleň vysoké stromy kaštanu. A kdo se nemůže dočkat jídla a pití od číšníků, tak je připraven i stánek s rychlým občerstvením a nápoji. Restaurace pořádá různé gastro akce, kde si můžete pochutnat na mořských plodech, výrobky z jejich vlastní udírny, cukrářské výrobky i francouzská vína. Restaurace vám uspořádá večírky, svatby i párty a to s neomezenou otevírací dobou. A vzhledem k poloze se nemusíte bát ani rušení nočního klidu. 

Potrefená husa Na Verandách, Nádražní 43/84, Praha 5

verandy.jpg

Potrefená husa je součástí Qerko podniků již dlouho, ale nově jsme přivítali další pobočku za kterou jsme velmi šťastní a to vzhledem k jejímu strategickému umístění v blízkosti našich kanceláří. Potrefená husa na verandách se nachází přímo v areálu pivovaru Staropramen. Jsou to překrásné zrekonstruované prostory. Podnik navázal na dlouhodobou tradici pivovarské restaurace, která je zde provozována již od prvních dnů vaření Smíchovského piva. prostory jsou nádherné v moderním trendy stylu a v těchto měsících vás navíc přivítá příjemná zahrádka.

Maple restaurant, Jiráskova 533, Heřmanův Městec

Hovězí steak, krkovička, panenka, burgery i polévky a saláty si můžete vychutnat v Heřmanově Městci v Pardubickém kraji. Moto restaurace hovoří za vše “Pro všechny, co si rádi pochutnají” A pochutnat si zde můžete ne jen sami, s přáteli a rodinou, ale můžete zajít i na teambuilding, uspořádají svatbu i jiné večírky. Přijďte se přesvědčit sami a ochutnat z aktuálních specialit nebo ze stálého meníčka.


A jaké krásné podniky otevíráme dál se můžete těšit opět za měsíc. Vše můžete průběžně sledovat na našich sociálních sítích a nebo přímo v appce.


Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

10 věcí, které byste měli vědět o burgerech

Next
Next

Lekce focení jídla pro foodies i majitele restaurací