Qerko podniky - duben 2020

Měsíc duben je měsícem, který začíná dnem spojovaným s žertíky. Ale duben 2020 takový pro mnohé podniky nebyl a naše aplikace v takto nepříznivé situaci pomáhala ještě více.  

Měsíc duben byl měsícem take away podniků. Qerko spustilo novou službu Přes okénko, díky které jsme  stávajícím restauracím v době karanténních opatření nabídli jedinečnou možnost, jak tu pro zákazníky zůstat stále “otevřen”. Přes obtíže, které situace přinášela, jsme se objevili ne jen s take away, ale připravili jsme se společně na otevření v nových zajímavých provozovnách. Na ochutnávku vybraných nových Qerko podniků se můžete podívat níže.

Tankovna U Haldy, Klegova 19, Ostrava - Hrabůvka

tankovna+u+haldy+restaurace+ostrava+(7).jpg

V Tankovně si můžete dopřát krásně vychlazený Ostravar Premium, Original, Mustang nebo Speciál ze spilky. K tomu všemu nesmí chybět dobré jídlo. U Haldy si vyberete z široké nabídky stálých jídel, ale určitě musíte vyzkoušet i obědová menu. Tato restaurace, která se nachází v srdci Hrabůvky si vás připoutá příjemnou obsluhou a pěkným prostředím. Přijďte si posedět s přáteli, rodinou nebo kolegy. V letních dnech přijde vhod z části zastřešená zahrádka, na které si tradiční ostravské pivo opravdu vychutnáte. 

Coloseum Hradec Králové, Gočárova tř. 1754/48a, Hradec Králové

Coloseum+HKDSC_4470_1_2_3_4+kopie_resize.jpg

Nádherné prostředí, nezapomenutelný interiér a k tomu domácí pasta nebo pizza přímo z kamenné pece. Tak to je pizzerie Coloseum, kterou určitě stojí za to navštívit a to ne jen při nákupech v obchodním centru Aupark v Hradci Králové. A pokud nejste milovníky pasty ani pizzy, můžete se těšit na mořské plody, šťavnatý burger nebo steak. Interiér restaurace je okouzlující, nadčasový a pro příjemné posezení jak dělaný.

Kozlovna Placka, Lidická 1285, Ostrov

kovarna+u+hodin+ostrava+restaurace+(18).jpg

Patříte mezi fanoušky konceptu Kozloven? Tak to vás jistě potěší, že jsme s aplikací Qerko zavítali i do Karlovarského kraje a to přímo do města Ostrov, které se nachází 10km od Karlových Varů. Jestli nepocházíte z blízkého okolí, tak opravdu stojí za to Kozlovnu a město Ostrov navštívit. Náměstí kde restaurace má své prostory je součástí historického jádra, které  je městskou památkovou zónou. Nese se v duchu gotiky, renesance, baroka i stylu sorela. Milovníci sportu ocení cyklostezku Ostrovské Rondo, která vede okolo města. Neváhejte a objevujte nová místa a podniky. V Kozlovně vás okouzlí ne jen skvělým pivem, ale i poctivým jídlem a originální atmosférou.

Kovárna u hodin, Generála Hrušky 1233, Ostrava - Fifejdy

kovarna+u+hodin+ostrava+restaurace+(18).jpg

A ještě jednou zavítáme do Ostravy, do dalšího z místních dubnových Qerko podniků. Čepují zde zcela neomylně Radegast. Kovárna je vyhlášená tím nejlepším tankovým pivem, díky němuž se zde pípy opravdu nezastaví. Restaurace potěší i rodiny s dětmi, pro které je zde na rozlehlé zahrádce připraveno pískoviště a hračky. Kromě užití si dobrého jídla a skvělého piva, můžete sledovat sportovní přenosy, nebo si zahrát s přáteli bowling. 

Na výběr z dalších podniků, se můžete těšit opět za měsíc!

Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Qerko podniky - květen 2020

Next
Next

Jste připraveni znovu otevřít svůj podnik? Moderní technologie vám s tím pomůžou