Qerko podniky - červenec 2021

Prázdniny jsou v plném proudu. Ty letošní jsou stejně jako ty minulé charakteristické tím, že mnoho cestovatelů místo do ciziny vyráží za krásami českých luhů a hájů. Pokud jste se také rozhodli objevovat různá zákoutí a města v České republikace, máte možnost na cestách narazit na zástup zajímavých restaurací, ve kterých se rozhodli nově používat Qerko. Na své si přijdou jak milovníci české kuchyně, tak fanoušci rozpáleného grilu a osvěžujících koktejlů.

Restaurace Símalka – 17. Listopadu 493, Klášterec nad Ohří

simalka.jpg

Restaurace nabízí příjemné posezení v útulném prostředí a v soukromí odděleného salonku. V letním období se mohou hosté osvěžit a najíst na letní zahrádce, odkud mají dobrý výhled na dětské hřiště s houpačkami a skluzavkami. Děti se zabaví a rodiče budou mít klid pro relaxaci v pěkném venkovním prostředí. Sportovní fandové mohou v restauraci sledovat sportovní přenosy na promítacím plátně. Restaurace má otevřeno každý den do půlnoci a poté mohou hosté přenocovat v moderně zařízených apartmánech nad restaurací. Zavítejte do restaurace Símalka a vyberte si pokrmy z menu nebo hotová jídla. S láskou vás obslouží usměvavá obsluha. Dejte si k pivu utopence, jitrnici a tlačenku nebo pozvěte svou drahou polovičku na tradiční české pokrmy a minutky. 

Bowling centrum, Husova 1310, Kopřivnice

bowlig fb.jpg

Spojte do jednoho dne zábavu, sportovní aktivity a skvělé jídlo. Zajděte do restaurace Bowling centrum, která je zasazena do příjemného prostředí se zázemím pro děti. Profesionální i amatérští hráči bowlingu mohou využít čtyři bezšňůrové dráhy a zasoutěžit si mezi sebou. Objednejte si z bohatého menu polévky, masové speciality, minutky nebo saláty a zapijte vše točeným pivem, míchanými nápoji nebo vínem. Při čekání na jídlo si zkraťte čas fotbálkem a šipkami. V Bowling centrum můžete uspořádat oslavu pro rodinu, přátele a kolegy v soukromí salonku. Do restaurace se vejde skutečně velký počet hostů: Bowling centrum pohostí najednou až 100 osob. V letním období můžete využít venkovní posezení na zahrádce s možností grilování. Restaurace má bezbariérový přístup v celém prostoru.

Coradia Cafe – Olympia Teplice, Srbická 464, Teplice

coradia.jpg

Kavárna v obchodním centru Olympia má „dveře otevřené“ pro všechny návštěvníky centra, projíždějící motoristy a milovníky dobré kávy. V kavárně si pochutnáte na značkové kávě illy ve všech možných variantách. Vyberte si ke kávě zákusek a osvěžte se zmrzlinou a poháry. Majitelé mlsných jazýčků zajásají nad nabídkou vaflí a domácích palačinek. Ke každé kávě vám obsluha zapůjčí tablet zdarma s připojením na WiFi. Zpříjemněte si den od 8:30 do 21:00 v útulném prostředí kavárny a zlepšete si náladu kávou, alkoholickými nápoji, nealkoholickými koktejly, mléčnými nápoji, domácí limonádou nebo čajem. Poseďte společně se svými přáteli a popovídejte si u vína. V kavárně zasytíte i své hladové žaludky panini, bagetami a chlebíčky. Ráno přijeďte na vydatnou slanou a sladkou snídani. 

Čekárna, Biskupcova 1713, Praha 3 

čekárna.jpg

Bar Čekárna je místem, kde můžete rozjímat o samotě, slavit s přáteli své narozeniny nebo upustit páru se svými kolegy. Bar se nachází v Biskupcově ulici a nabízí venkovní posezení ve stínu stromů. Stylový bar v moderním prostředí nabízí něco, kvůli čemu se sem sjíždějí lidé ze širokého okolí: tankový Radegast, pečlivě ošetřený od tanku až do skla. Milovníci kávy a vína si tu vychutnají pomalu praženou BIO kávu a víno z vinařství Krist a Procházka. Vítáni jsou všichni, kteří dostanou chuť na alkoholické nápoje i domácí limonády s čerstvými citrusy. K nápojům si můžete objednat drobné speciality české a mexické kuchyně. Bar má pro vás otevřeno od jedné hodiny odpoledne až do nočních hodin. 

Restaurace Zlatá Štika – Studentská 9, Karlovy Vary

zlatá štika.jpg

Restaurace má oproti jiným restauracím netradiční provoz. V samotném vnitřku restaurace se můžete usadit od 11:00 do 15:00 hodin a vybrat si jídlo z poledního menu. V interiéru restaurace na vás dýchne domácí atmosféra v prostředí s přírodními prvky. Restaurace dále funguje do 19:30 hodin přes „Hladové okno“. Objednáte si jídlo po telefonu nebo přijdete rovnou k výdejnímu okénku a odnesete si dobroty v přenosných krabičkách, popřípadě ve vlastních nádobách. Restaurace pořádá tématické víkendy, zabijačkové hody i zvěřinové týdny. V nabídce restaurace nechybí klasická česká kuchyně, grilované pokrmy, party boxy a burgery. Prostory restaurace si můžete pronajmout pro soukromé večírky, oslavy nebo party a domluvit se s obsluhou na pohoštění podle svých představ.

Passage Restaurant, Náměstí 12/14, Velké Meziříčí

pasanger.PNG

Elegantní restaurace láká hosty do příjemného a moderního prostředí, kam se vejde až 50 hostů. Restaurace se nachází v prvním patře obchodní pasáže IMCA a již od roku 2008 se s láskou stará o hladové strávníky a žíznivé hosty. Zajděte si do této restaurace na polední menu nebo ochutnejte minutky z masa, pokrmy z ryb, těstoviny a tradiční smažená jídla. Poté si dejte sladkou tečku a prolijte hrdlo alkoholickými a nealkoholickými nápoji. S ochotným personálem restaurace se můžete domluvit na pořádání akcí. Přichystají pro vás rauty, svatební hostinu a nezapomenutelný firemní večírek. Soukromí naleznete v salonku pro 4 až 8 osob. V letních měsících poseďte na zastřešené letní terase s kapacitou 30 míst, kde budete mít pocit, že jste v přírodě a ne ve městě.Na další podniky se můžete těšit opět za měsíc.Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Letní cocktaily, které oživí každou party

Next
Next

Jak přilákat lidi na zahrádku restaurace?