Qerko podniky - červen 2020

Po rozvolnění karanténních opatření, byl měsíc červen ve znamení pomoci co nejvíce podnikům s rychlejší a snadnější obsluhou. Proto jsme nezaháleli a počet restaurací, kaváren, bister a jiných podniků, kde můžete snadno a rychle zaplatit s aplikací, se opět rozšířil. Pár podniků vám nyní představíme blíže. Kde tedy nově můžete Qerko potkat?

George Prime Burger, Vodičkova 32, Praha 1

Prime-Burger-14.jpg

Jste fanoušky burgerů, rádi testujete, která restaurace umí vykouzlit ten nejlepší, nejšťavnatější burger se skvělou přílohou, nebo si jen chcete užít jídlo v příjemném prostředí? Tak pro vás je tou vhodnou volbou restaurace v centru Prahy George Prime Burger, kde se můžete každý týden těšit na obědové menu. Vybrat si můžete i z pestré nabídky burgerů, včetně veganského a vše spláchnete na míru uvařeným ležákem z Pivovaru Chotěboř (GPB 11). Příjemné a moderní prostřední pro posezení s přáteli nebo pracovní oběd.

Las Adelitas, Americká 684/8, Praha 1

las adelitas.jpg

Enchiladas, tacos, burritos, quesadillas jako od maminky? Ne! Raději od mistrů z Mexika. Las Adelitas je autentická mexická restaurace, majitelé i kuchaři jsou Mexičané, kteří nechtěli podlehnout mainstreamu a rozhodli se mexické pokrmy vytvářet dle původní receptury. Vše začalo před více jak dvanácti lety donáškovou službou a vařením z domova, až po otevření první restaurace v Praze v Americké ulici, která ani nezůstala poslední. Přátelská atmosféra, denní menu, velký výběr specialit a mexické drinky, to vše a více na vás čeká v  Americké ulici na Praze 1.

Plzeňka Hangár, na Ohradě 94, Strakonice

plzeňka hangár.jpg

Jste z okolí Strakonic, nebo občas projíždíte kolem? Rádi si zajdete na jedno, dvě i více piv a české speciality? Restaurace Hangár může být i pro vás tím pravým. Ocenění Hvězdy sládků za nejlepší péči o čepované pivo. Polední menu, ve kterém si vybere snad opravdu každý, se skládá z více než dvaceti položek. Ve stálém menu najdete speciality k pivu, českou kuchyní, ryby i dětská jídla. Přijďte si vychutnat atmosféru velmi prostorné restaurace s příjemnou venkovní zahrádkou v srdci Strakonic.

Restaurace a pivnice U Broučka, nám. E. Beneše 18, Milevsko

restaurace-u-broucka-12.jpg

Krásy Milevska a výlety po okolí si nejlépe užijete s možností dobrého posezení v nejstarší z místních pivnic. Pivo se zde čepovalo již v roce 1759. Pivnice se nachází na náměstí a můžete si zde vychutnat řadu pivních speciálů, svrchně kvašená piva, sezónní speciály s rozmanitými chutěmi a vůněmi a hlavně místního Nachmeleného brouka dvanáctku. O váš hlad se postará restaurace s moderní českou i světovou kuchyní.

Beskyd hotel, Trojanovice 700, Trojanovice

beskyd hotel.jpg

Máte rádi tuzemské dovolené a při ubytování se především zaměřujete na okolní možnosti vyžití? Tak to vám rádi představíme hotel Beskyd, který se nachází přímo v Trojanovické kotlině s krásným výhledem na panorama radhošťských Beskyd. V okolí najdete spoustu turistických tras, cyklostezky, lanové centrum, v blízkém okolí je možnost využití sjezdovek a milovníci rybaření ocení Radhošťský rybník a na své si přijdou i golfisté. Hotel nabízí velmi příznivé ceny a je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro firemní akce i školy v přírodě.

Kavárna For You, Na potůčkách 486/7, Krásno nad Bečvou

káva for you.jpg

Domácí výroba dortů, koláčů a zákusků, k tomu linoucí se vůně kávy vás naláká v kavárně For You ve Valašském Meziříčí. Kavárna vítá všechny věkové kategorie a pro ty nejmenší má na venkovní zahrádce pískoviště a prostor pro hraní vašich dětí.

Sledujte náš blog a objevujte společně s námi a s aplikaci Qerko nová místa pro vaše gastro zážitky.

Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Qerko podniky - červenec 2020

Next
Next

Qerko a Edenred navázaly spolupráci