Qerko podniky - březen 2021

Doba, po kterou jsou plně uzavřené restaurace, se zdá nekonečnou. K poslednímu úplnému uzavření došlo dne 18. 12. 2020. Od té doby všechny podniky fungují na bázi rozvozů a jídel s sebou. My v Qerku netrpělivě očekáváme alespoň částečné otevření zahrádek a těšíme se ze zájmu o naše služby od velmi výjimečných podniků. A kde všude si můžete přes nás objednat jídlo s sebou? Na představení pár z podniků take away se můžete podívat níže.

La Bodeguita Del Medio, Kaprova 5, Praha 1

bodeguita.jpg

Kubánský restaurant s music barem v centru Prahy naleznete blízko metra Staroměstská. Je velká škoda, že restaurace nemůže být z důvodu vládních nařízení aktuálně navštěvována. Živá hudba v podobě kubánské kapely každý den. K tomu bohatý výběr kubánských jídel, šťavnatých steaků, čerstvých ryb a karibských míchaných nápojů. I milovníci doutníků si zde přijdou na své, když navštíví cigar bar, který je součástí. Vyzkoušejte skvělé pokrmy, které od měsíce března nabízejí i přes Qerko.

V Zátiší, Liliová 1, Praha 1

v zatiší.jpg

Radost z jídla deklaruje na svém webu restaurace V Zátiší. A my souhlasíme, že tomu tak doopravdy je. Servírovaná jídla jsou doslova kouzelná umělecká díla. Prostory jsou útulné a celkový interiér působí velmi příjemným a klidným dojmem. S přáteli, rodinou nebo na pracovní večeři se můžete těšit z tradičních českých jídel, indických pokrmů přímo z tandoori pece a dalšími speciality z různých koutů světa. Celý zážitek si ozvláštníte výběrem skvělých vín, s kterým vám ráda pomůže milá a přátelská obsluha. A než budete moci posedět, vyzkoušejte tato jídla i u vás doma a objednejte si je s sebou, ať jste připraveni :) 

Baroque - ve dvoře, T. G. Masaryka 80, Dvůr Králové n/L

ve dvoře.jpg

Snad už se s přicházejícím počasím otevřou i zahrádky. Restaurace Baroque jednu takovou má a byla by škoda při výletech v okolí neposedět nad chutnými jídly, které zde stojí za vyzkoušení. Ale pozor, pak už se budete chtít stále jen vracet - je to velmi návykové. Přes aplikaci Qerko si nyní můžete objednat jak z poledního tak i ze stálého menu a navíc vyzkoušet i vyhlášené skleničky. Cibuláda se zázvorem, kančí paštika s ostružinami a další skleničky už čekají na vaše otevření. 

2kk Burger & Grill, Náměstí Míru 13, Praha 2

2kk.jpg

Burgráren je stále více a více a o to víc nás láká všechny vyzkoušet a vše ochutnat. Tato na Náměstí Míru stojí za ochutnávku. Výběr z předkrmů jako jsou jalapenos, nachos, cibulové kroužky, trhané maso.  Nabídka z mnoha  burgerů tradičních rozměrů a možnost i jednoho 300g macka. Wrap, qesadilla, tacos, stripsy, steaky, křídla, žebírka i saláty. Prostřední je příjemné a jídlo vypadá báječně, no vyzkoušejte sami.

Bistro Kampa, Říční 563/1, Malá strana, Praha 1

kampa.jpg

Výhled na Vltavu spojený s gurmánským zážitkem. Zahrádka i prostorný interiér. Aktuálně si nemůžeme dopřát vše, ale jídlo s ním se potěšit můžeme. Lokše s trhaným husím masem a zelím, kapří hranolky, knedlíčky plněné vepřovou panenkou, trhané hovězí s čedarem a domácí hranolky. tak honem honem jídla s sebou čekají na vaše vyzkoušení. Projděte se po centru Prahy, udělejte si romantický výlet a cestu si obohaťte o zážitek spojený s jídlem, které si ale zatím vychutnáte z pohodlí domova a nedočkavci třeba po cestě domu. 


Měsíc březen byl plný podniků s opravdovými gastro chuťovkami. Další podniky, kde si můžete objednávat jídla s sebou najdete v naší aplikaci na App store a Google play.Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Restaurace budoucnosti

Next
Next

Kulinářský průvodce Ostravou v době koronaviru