Přidejte nově do své aplikace i Gastro pass CARD od Sodexo Benefity

Také máte ve své peněžence stravenkovou kartu? Tlačí vás čas, potřebujete rychle zaplatit a aplikace Qerko je pro vás ten nejlepší způsob, jak vše zvládnout bez spěchů a stresů? Nebo zatím aplikaci vůbec neznáte? Máme pro vás skvělou zprávu! Nyní si můžete v Qerko snadno přidat mezi platební metody i svou Gastro pass CARD.

Vybírejte dle potřeby ze všech možností, jak svůj účet pohodlně, rychle, bezkontaktně a zcela bez obsluhy zaplatit. Je to opravdu snadné a v době obědových špiček ušetříte čas a hlavně své zdraví, při spěchu zpět do práce. Vše zvládnete během pár vteřin. A díky aplikaci si budete moci své jídlo vychutnat zcela bez starostí.

GPC_mockup_front.png

A jak na to?

Jednoduše si stáhněte aplikaci Qerko z App Store či Google Play a v pár krocích proveďte registraci. Poté si můžete v sekci Profil přidat platební metody, které vám vyhovují nejlépe. Pro správné fungování Gastro pass CARD si ve svém Sodexo účtu zkontrolujte, zda máte nastavené bezpečnostní telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje se musí shodovat i s vašimi údaji v apliakci Qerko. V současné době si můžete vybrat mezi platební kartou, stravenkovou kartou Benefity Plus a nově Gastro pass CARD. Je zcela na vás zda si nahrajete platebních karet více a využijete i své benefitní stravenkové karty. Hlavní je že si naplno můžete užívat s aplikací Qerko. 

Jak služba Qerko funguje?

Aktuálně můžete vybírat ze stovek restaurací a podniků po celé České republice. Mapu, kde aplikaci můžete využívat najdete zde a nebo přímo ve stažené aplikaci. Podniky podporující platby Qerko, mají na stolech umístěny QR kódy a to v různých podobách od nalepených stříbrných destiček, přes dřevěné kostičky, stojánky a jídelní lístky. Pro využití Qerka už jen naskenujete umístěný QR kód a  a jednoduše jedním kliknutím zaplatíte účet, nebo si ho třeba jen v průběhu večera můžete zkontrolovat. Slýcháme, že sledování účtu u večerních posezeních v barech a restauracích se u uživatelů Qerko appky stalo i velmi zajímavou zábavou :)

Jaké výhody aplikace přináší?

Rychlé a snadné bezkontaktní úhrady, využívání stravenkových karet, už  žádné čekání na obsluhu, možnost rozdělení si plateb a úhradu jen části účtu, využívání věrnostních programů restaurací, placení bez použití pinu až do výše 800 Kč a hlavně už žádné chození na pokladu, zdlouhavé stání ve frontě a jakékoliv čekání. A k tomu všemu s aplikací chráníte i životní prostředí. Žádné tištěné účtenky, ty naleznete ihned po zaplacení na svém emailu, a navíc za každou transakci Qeko přispívá na projekt Green Life na záchranu deštných pralesů v Indonésii. 

Využijte všech dostupných možností, jak si své gastro zážitky užít ještě lépe!


Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Kolik kilometrů denně nachodí obsluha v restauraci?

Next
Next

Qerko podniky - srpen 2020