Jak Qerko appka funguje?

Pokud jste si ještě naši aplikaci nestáhli do svého mobilního telefonu a váháte, jestli to nebude další z řady appek, která vám akorát zabírá pamět, přečtěte si následující článek. Snad vás přesvědčíme, že Qerko je jedna z nejužitečnějších aplikací, které můžete v telefonu mít.

  1. Aplikaci si můžete do telefonu stáhnout buď z App Store či Google Play.

2. Otevřete aplikaci a zaregistrujte se. Nejprve vyplňte e-mail, klikněte na tlačítko “Pokračovat”. Následně vyplňte vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a rok narození. A samozřejmě nezapomeňte na heslo. Pro úspěšnou registraci je třeba souhlasit s podmínkami služby Qerko a se zpracováním osobních údajů. Nebojte se, vaše osobní údaje zůstávají v bezpečí a nikomu je dál nepředáváme. Zásady ochrany osobních údajů si můžete přečíst zde.

IMG_5167.png

3. Jakmile kliknete na tlačítko “Pokračovat”, pošleme vám na uvedenou adresu e-mail s instrukcemi pro dokončení registrace.

IMG_5169.png

4. Registraci máte hotovou! Ještě než budete moc zaplatit první útratu, je třeba do aplikace v sekci Profil přidat platební metodu. V současné době si můžete vybrat mezi platební kartou nebo stravenkovou kartou Benefity Plus. Nebo si tam nahrajte karet víc, jak je libo.

AKTUALIZACE 2/2020: Pokud máte mobilní telefon s operačním systémem iOS a používáte funkci Apple Pay, nemusíte již platební kartu do aplikace Qerko zadávat. Aplikace před platbou rozpozná, že je k dispozici Apple Pay a defaultně vám platbu přes tuto možnost nabídne.

Hotovo? Výborně, jdeme na první platbu!


5. V restauracích, kavárnách či bistrech, které akceptují Qerko (které to jsou můžete zkontrolovat zde) najdete na stole umístěný QR kód. Jsou v různých podobách - nalepený na stole, natištený na dřevěné kostičce či umístěný v dřevěném stojánku.

Adjustments.jpeg

6. Naskenujte si QR kód pomocí aplikace Qerko. Pokud by vám kód náhodou nešel naskenovat, opište číslo kódu. Číslo najdete hned na boku QR kódu.

IMG_5168.png

7. Po naskenování kódu se vám zobrazí váš účet. Vyberte si ty položky, které chcete zaplatit (mohou to být třeba všechny), výši spropitného a pomocí tzv. “svajpovacího” tlačítka potvrdťe platbu.

Qerko_AP_release.jpg

8. Jakmile zaplatíte, zobrazí se vám potvrzení o platbě a také možnost ohodnotit restauraci. Nezapomínejte na ni, prosím. Je to důležitá zpětná vazba pro restaurace!

Screen_zaplaceno.png

A to je vše! Jednoduché, že? 

Nyní pilně pracujeme na dalších zajímavých vylepšeních naší aplikace, jako je například věrnostní program či přidání dalších platebních metod. Jakmile budeme mít hotovo, dozvíte se to mezi prvními!

Domu Jak Qerko funguje Qerko podniky Qerkoviny Qerkotipy

Previous
Previous

Co Qerko přináší restauracím?

Next
Next

Qerko podniky - říjen 2019