10 TOP Qerko podniků s kávou zdarma

Pojďme se podívat na 10 top Qerko podniků, kde si dáte kávu zdarma během března 2022. Stačí zaplatit Qerkem za minimálně 150 Kč a voucher na kafe je váš. Tak ve kterých podnicích vás nadopujeme kofeinem? Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Ústí. Mrkněte se s námi na ně.


1. Tusto Titanum - Brno

V jednoduchosti je krása. Italská kuchyně v moderním a vzdušném interiéru v kombinaci s chutným českým ležákem. To je Tusto.

Kde restauraci najdete?

Nové sady 25, 602 00 Brno-střed

Co mají na menu?

Od italských risott, přes domácí těstoviny různých druhů, přes chutná masa až po krupavou italskou pizzu. Vše podtržené čepovaným českým ležákem.

Kdy se do restaurace zastavit?

Pondělí – Pátek: 11 - 22

Sobota - Neděle: 12 – 22

2. Masaryčka - Praha

Masaryčka je restaurace na nejstarším nádraží s parostrojním provozem v Praze, kde na vás dýchá atmosféra první republiky. Není divu, však právě v těchto prostorách se dříve nacházela vyhlášená Císařská restaurace, která se těšila velké návštěvnosti a věhlasu v Praze i okolí, a to nejen u cestujících.

Kde restauraci najdete?

Havlíčkova 1014/2, 110 00 Nové Město

Co mají na menu?

Klasická česká kuchyně, od hovězího tataráku, přes kulajdu, vepřová líčka, až k hovězím žebrům. Ani ty, kteří milují žemlovku, nezklame. A tankový ležák jen podtrhne kvalitu Masaryčky, tak na co máte chuť vy?

Kdy se do restaurace zastavit?

Pondělí – Čtvrtek: 10:30 - 23

Pátek: 10:30 – 23:30

Sobota: 11 – 23:30

Neděle: 11:30 - 223. Srdcovka Ústí - Ústí nad Labem

Srdcovka Ústí nad Labem, to je místo, kde najdete výborně ošetřené čepované pivo, poctivou českou kuchyni v současném pojetí a kvalitní servis.

Restaurace Srdcovky jsou vlajkovou lodí značky Gambrinus. Najdete zde výborně ošetřené čepované pivo, poctivou českou kuchyni v současném pojetí, kvalitní servis a odpovídající prostředí. Tedy ideální kombinaci pro příjemné posezení s přáteli při jakékoli příležitosti. Ať už zajdete „na jedno“, rozhodnete se povečeřet, sledovat promítání důležitého zápasu nebo rovnou uspořádat oslavu, jste na správném místě.

Kde restauraci najdete?

Velká hradební 3122, 400 01 Ústí nad Labem-město-Ústí nad Labem-centrum

Kdy se do restaurace zastavit?

Pondělí – Čtvrtek: 11 - 23

Pátek: 11 – 24

Sobota: 12 - 24

Neděle: 12 - 21

Co mají na menu?

Klasické česká jídla a výjimečnost podrthávají s speciální X-OVEN pecí na dřevěné uhlí, ve které získají jejích pokrmy jedinečné aroma.


4. Restaurace Kocanda (Cozzanda) - Ústí

Dali si za cíl péct autentickou neapolskou pizzu za použití autentických surovin, kterými jsou hlavně mouky z mlýna Molino Pasini a rajčata San Marzano rostoucí na úrodném úpatí Vesuvu. Povedlo se jim to na jedničku, tak si ji běžte vyzkoušet. A k tomu vám dáme kávu zdarma!

Kde restauraci najdete?

Mírové nám. 1, 400 01 Ústí nad Labem-město

Kdy se do restaurace zastavit?

Pondělí 10–21

Úterý - čtvrtek 11–23

pátek 11–24

sobota - neděle 12–21

Co mají na menu?

Pizza, pasta a gril? To je Cozzanda! Dáte si klasickou italskou a velmi chutnou křupavou pizzu přímo z pece s čímkoliv si zamanete. A nebo raději chuť na vynikající těstoviny? I tohle přání Cozzanda splní. A pořádný steak z grilu se už připravuje na váš talíř. Tak se stavte na to vaše!


5. Na Květnici - Praha

Restaurant Na Květnici se vyznačuje především příjemnou obsluhou, skvělým tankovým pivem a vynikající českou i mezinárodní kuchyní.

Z majestátního místa shlíží na okolí Nuselské radnice a Náměstí bratří Synků historická budova sokolovny, ve které se nachází restaurace Na Květnici. Přilehlá zahrádka splní veškerá přání letních hostů. Na neskutečnou kapacitu míst je připravena profesionální a usměvavá obsluha, která v příjemném stínu kaštanů roznáší tankové pivo k pochutinám z venkovního grilu nebo kuchyně.

Česká kuchyně byla vždy chloubou restaurace Na Květnici a my se snažíme ji posunout o další stupínek výš. Čerstvé suroviny, vybrané recepty a především poctivá práce našich kuchařů Vám dá vzpomenout na chutě lahodných pokrmů z hrnců našich babiček. Sami budete překvapeni, co vše se dá v takových tradičních receptech nalézt. Víme ale také, že pokrok nezastavíš a proto je naše nabídka rozšířena o několik oblíbených pokrmů z různých koutů Světa.

Ať už do restaurace na Květnici přijdete s přáteli jen tak posedět nebo zde budete chtít oslavit rodinná výročí věřte, že pivo je tu jako ze sedmého schodu a jídlo jako ze sna.

Co mají na menu?

Přes tradiční českou kuchyni, vynikající šťavnaté burgery, až po gril a sladké nebo slané palačinky. Prostě mix chutí a toho nejlepšího!

Kdy se do restaurace zastavit?

Pondělí - Neděle 11–23


Kde restauraci najdete?

Na Květnici 700/1A

140 00 Praha 4

6. Viktorka Plzeňská tankovna - Ostrava

Vychutnejte si tankovou Plzeň nebo dalších 6 čepovaných piv. Domácí kuchyně, velká terasa, salónek,  dětským koutkem.

V restauraci Viktorka – Plzeňská tankovna se neustále snažíme přinášet něco nového. Není to jen animační program pro děti, který je každou neděli nebo pravidelný znalostní kvíz. Chceme Vám každý měsíc připravit zajímavé pokrmy a pohladit vaše chuťové pohárky.

Co mají na menu?

Pizza, burgery nebo gril? V restauraci Viktorka se neustále snažíme přinášet něco nového. Chceme Vám každý měsíc připravit zajímavé pokrmy a pohladit vaše chuťové pohárky.

Kdy se do restaurace zastavit?

Pondělí - Pátek 10:30 - 22

Sobota 11-23

Neděle 11–22

Kde restauraci najdete?

Francouzská 6167/9, Ostrava – Poruba, 708 00


7. Pivnice Masný růžek - Brno

Naše pohostinství v prvorepublikovém stylu se může pochlubit výbornou kuchyní, 4 druhy piva a výběrem rumů z celého světa. Přijďte se přesvědčit !

Co mají na menu?

Ochutnejte steaky ze stařeného masa, libová žebírka nebo třeba něco malého v čepovanému ležáku.


Kdy se do restaurace zastavit?

Pondělí - Pátek 11 - 22

Sobota 12 - 22

Neděle zavřeno


Kde restauraci najdete?

Křenová 70, 602 00 Brno-střed-Trnitá


8. Pizza Coloseum

Skvělá italská kuchyně? To je Pizza Coloseum. Ochutnejte naše těstoviny, pizzu, chobotnici nebo steak. Budete nadšení z čerstvých surovin i dokonalé chutě!

Co mají na menu?

Italskou kuchyni milujeme celým srdcem. Nejen klasiku, jako jsou pizza nebo těstoviny. Ať už ochutnáte cokoli – z čerstvých surovin a nových chutí.

90 % surovin dováží sami přímo z Itálie

Těstoviny, mořské plody, maso i sýry. Všechny suroviny, ze kterých vaříme, pro vás osobně vybíráme u nejlepších italských dodavatelů.

Kdy se do restaurace zastavit?

Pondělí - Neděle 10 - 23

Kde restaurace najdete?

Ostrava Nová Karolina, Ostrava Avion Shoping park, Ostrava Na náměstí


9. U Foksů - Kaznějov

Vaří pro Vás 7 dnů v týdnu. Od pondělí do pátku obědové menu, o víkendech máme speciální nabídky, dezerty dle denní nabídky a ve stálém jídelním lístku najdete mimo jiné   BURGERY, PIZZU a TEX-MEX, stavte se na pořádné jídlo, nebo skvělé točené.

Co mají na menu?

Domácí poctivé burgery, mexická kuchyně, výborná pizza a celý týden hotová jídla a navíc nejlepší čepovaný Prazdroj široko daleko!

Kdy se do restaurace zastavit?

Po-Čt: 10:30-22

Pátek: 10:30-23

Sobota: 11-23

Neděle: 11-22

Kde restauraci najdete?

U Pumpy 443, 331 51 Kaznějov

10. Etapa

Něco obdobného jsme měli v Berlíně a tak nám to chybělo, že jsme si řekli, že to budeme mít v Etapě. Zdar a sílu!

My jsme Petr a Gábi alias PG foodies, vítězové foodblogu roku. Na sociálních sítích jsme sdíleli, jak nám bistro roste pod rukama a po 5ti měsících jsme 1.1.2020 otevřeli v Karlíně naši novou Etapu.

Kdy se do restaurace zastavit?

Otevírací doba

pondělí - pátek 9:00 - 18:00

sobota, neděle 9:00 - 17:00

Kde restauraci najdete?

Co mají na menu?

Nedělní brunch každý den

Servírujeme jednoduché barevné zeleninové brunche plné neokoukaných kombinací, výběrovou kávu, domácí limonády a úsměvy po celý den. Pečeme vlastní 100% celozrnný kváskový chleba a sladkosti.

Moc nám záleží na tom, co jíme a pijeme. A stejně tak vše připravujeme pro vás, tak jako bychom to dělali pro sebe.

Dobrou chuť přeje Tým Qerko

Previous
Previous

Jak přilákat lidi na zahrádku restaurace?

Next
Next

Letní cocktaily, které oživí každou party